Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

CIXI KEFA ELECTRONICS CO., LTD.

Cixi Kefa Electronics Co., Ltd. заснована в 1990 році, займається розробкою нових продуктів, масовим виробництвом та брендингом електронних компонентів, спеціалізуючись на клемних колодках, роз'ємах та прецизійних прес-формах.

Kefa займає площу 10 000 квадратних метрів, у компанії працює понад 500 співробітників, включаючи 80 фахівців, які займаються дослідженнями та розробками. Kefa створила ряд сильних відділів, таких як центр досліджень та розробок, майстерня з виробництва прес-форм, автоматичне нарізування різьблення та складання автомобілів. Науково-дослідний центр оснащений передовою системою CIMS, цех прес-форм обладнаний сотнями високоточних пристроїв, таких як Mitsubishi тощо для підтримки та підвищення якості виготовлення точного упорскування, штампування, лиття під тиском та різання.

Компанія має професійну лабораторію, визнану VDE, UL. Їх завод отримав сертифікати системи менеджменту ISO9001, ISO14001, і вони розробили понад 400 типів та 5000 специфікацій продуктів. Продукція Kefa була схвалена CE, TUV, ROHS, CQC, CB, UL та VDE.

Продукцію Cixi Kefa Electronics на територію України постачає Компанія СЕА.

Продукція виробництва CIXI KEFA ELECTRONICS CO., LTD. в каталозі компанії СЕА:

Top