Компания СЭА
× Компания Каталог Новости Вакансии Вход/авторизация Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

Tyco/Raychem

Історія компанії Raychem бере початок з 1957 р. в місті Менло Парк, штат Каліфорнія в США. На початку розвитку, компанія виробляла продукцію промислового призначення, яка була отримана в результаті радіаційної хімії. Прогресуючи та виробляючи промислові товари, компанія також займалася дослідженнями у багатьох сферах. Результатами досліджень став вклад в розробку наступних технологій: високоміцні і провідні полімери, еластична пам’ять пластмас, адгезиви, рідкі кристали і тонкі плівки. На сьогоднішній день Raychem є одним з виробничих підрозділів Tyco Electronics й займає лідируючі позиції у виробництві товарів для енергопромисловості. Компанія Raychem надає підвищену якість кабельних мереж і універсальну арматуру, яка підходить для всіх різновидів кабелів.

Товари Raychem відрізняються високою надійністю та економічністю. Це дозволяє використовувати їх широкому колу споживачів в електричних мережах та енергообладнанні. Продукція компанії сертифікована ISO 9001. Визначальним фактом є те, що Raychem отримала цей сертифікат в числі перших виробників в промисловості.

В портфелі Raychem представлена велика кількість товарів, а саме: кінцеві і сполучні термоусадочні муфти для будь-яких типів кабелів, ремонтні манжети і трубки, обмежувачі перенапруги, системи підключення до осередків розподільних пристроїв з газовою ізоляцією, арматури СІП, системи герметизації проходок, різні інструменти та приналежності.

 

Top