Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

NINGBO XINYA UNITED TECH.CO., LTD.

NINGBO XINYA UNITED TECH.Co., Ltd., заснована у 1992 році, є великою компанією, що спеціалізується на комп'ютерній периферії. Компанія має близько 200 видів продукції, у тому числі понад 1000 специфікацій, в основному це мережевий кабель, електронний кабель, комп'ютерний кабель, роз'єми тощо. Компанія займається розробкою, виробництвом та продажем своїх товарів. В даний час у компанії працює понад 1100 співробітників та 150 фахівців.

XINYA UNITED імпортує різні види передового обладнання, такі як: прецизійне робоче обладнання, лінії автоматичного збирання, обладнання для автоматичної перевірки, а також цілий набір передового виробничого обладнання. та інспекційні машини, які проводять дуже суворі перевірки сировини та продуктів. Компанія отримала ISO9001, ISO2000, VDE, CE, UL та RoHS.

Дотримуючись принципу делікатності, інновацій та співробітництва, компанія щиро вітає переговори та співпрацю у всіх формах. Вся продукція відправляється в Америку, Європу, Близький Схід та інші країни та регіони, завдяки їх високій якості та низькій ціні, продукти високо схвалені клієнтами.

Продукція виробництва NINGBO XINYA UNITED TECH.CO., LTD. в каталозі компанії СЕА:

Top