× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Програма постачання

Група компаній, що представляє SEAтм, займається:

 • Поставкою в Україні електронних компонентів, світлодіодний продукції і оптоелектроніки, джерел живлення і бездротових компонентів, електротехнічної продукції, обладнання для енергетики, промислових комп'ютерів та іншого обладнання для автоматизованих систем керування (АСУ), обладнання для сонячної енергетики, вимірювальних приладів, паяльного обладнання і матеріалів.
 • Виробництвом та впровадженням сучасного та енергоефективного обладнання і систем для інфраструктури сучасного міста SEA Smart City на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM, а саме:
 • світлофорної продукції і технічних засобів управління дорожнім рухом;
 • системи управління міським вуличним освітленням;
 • комплексної системи диспетчеризації ліфтів;
 • автоматизованої системи обліку та моніторингу розподілу і споживання води з функцією диспетчеризації ВНС і КНС;
 • паркувальних комплексів і паркоматів;
 • системи GPS / GSM / ГЛОНАСС моніторингу транспорту;
 • комплексної системи диспетчеризації трансформаторних підстанцій.
 • Наданням услуг
  Компанія СЕА є контрактним виробником як тестових, так і великосерійних партій електронних виробів будь-якої складності, виконує SMD і DIP монтаж, великовузлову збірку пристроїв. Також, Компанія надає послуги з розробки та виготовлення друкованих плат, займається комерційними розробками устаткування і систем, будівництвом світлофорних об'єктів, модернізацією та технічним обслуговуванням паркувальних систем.

Завантажити Каталог Товарів та Послуг

У програму постачання групи компаній, що представляє SEA™ входять:

 • Активні компоненти — аналогові і цифрові мікросхеми, мікроконтролери, тиристори, транзистори, генератори, силові модулі, мультиплексори і перемикачі, діоди, варикапи, стабілітрони, оптрони і твердотільні реле, СВЧ компоненти, підсилювачі і атенюатори, фільтри і лінії затримки, датчики.
 • Пасивні компоненти — конденсатори, ферити, варистори, індуктивності, трансформатори, сердечники, фільтри, резистори, термістори, розрядники, запобіжники, кварцові резонатори і генератори.
 • Конектори — сигнальні і силові роз'єми, роз'єми введення / виводу, модульні роз'єми, роз'єми для FFC / FPC і кабелі, радіочастотні роз'єми і перехідники, роз'єми для карт пам'яті, термінальні блоки і кабельні наконечники.
 • Світлодіодна продукція та оптоелектроніка — світлодіоди (вивідні і SMD, PLCC, на радіаторі, безкорпусні; інфрачервоні і ультрафіолетові, малопотужні і високовольтні), світлодіодні матриці СОВ, світлодіодні модулі ACRICH MJT, ACHRICH 2, ACHRICH 2.5, ACHRICH 3, плати зі світлодіодами. Лінзи для LED і матрична оптика, радіатори, тримачі та ін. Аксесуари для LED. Світлодіодні індикатори, РКІ, дисплеї PLED, OLED.
 • Джерела живлення — AC/DC- та DC/DC-перетворювачі напруги, DC / AC-інвертори та зарядні пристрої (відкритого виконання, в корпусі / кожусі, на друковану плату, на DIN-рейку, в 19 "стійку, адаптери, для LED).
 • Контрольно-вимірювальні прилади — аналізатори якості електричної енергії, генератори, вимірювачі RLC, лабораторні джерела живлення і електронні навантаження, логічні аналізатори, мегомметри, мікроомметри, вимірювачі опору заземлення та ізоляції, промислові мульти-тестери, реєстратори, тахометри, тепловізори та пірометри, частотоміри, осцилографи, вимірювачі довжини кабелю і рефлектометри , шукачі і детектори комунікацій і матеріалів, вимірювачі потужності, калібратори, вимірювачі параметрів навколишнього середовища, мультиметри, струмові кліщі, аналізатори спектра, обладнання для проведення випробувань на відповідність стандартам, пасивні елементи для мереж бездротового зв'язку.
 • Паяльне обладнання, інструменти, технологічні матеріали для пайки — паяльні і ремонтні станції, системи димовидалення, монтажний інструмент, паяльні пасти, флюси, припої.
 • Електротехнічна та кабельно-дротова продукція — роз'єми, шафи і корпуси, датчики, автоматичні вимикачі, ПЗВ, контактори, силові реле, клемники, кнопки, шлейфи, пристрої плавного пуску, блискавкозахист, акумулятори, системи маркування, кабелі.
 • Обладнання для промислової автоматизації — вбудовані комп'ютери і модулі в форматах ATX, mini-ITX, PC104, PCI, ISA CompactPCI, PICMG, nano-ITX, pico-ITX, COMExpress, Rabbit, ConnectCore, EPIC, системи аналогового і дискретного ізольованого введення-виведення, розподілені системи збору даних і управління ADAM, APAX, контролери польових шин і мереж Ethernet для промислових комунікацій, обладнання людино-машинного інтерфейсу, панельні комп'ютери, сенсорні екрани і монітори для роботи в умовах промисловості при критичних температурах, вібрації, підвищеній вологості і забрудненнях. Модулі пам'яті RAM і твердотільні накопичувачі SSD промислового виконання SATA, CF, PATA, CFast і інші.
 • Обладнання для енергетики — сухі силові трансформатори і реактори, вимірювальні трансформатори, комплектні розподільчі пристрої, релейний захист, автоматика і телеметрія, засоби автоматизації розподільних мереж, композитний провід для ЛЕП.
 • Обладнання для сонячної енергетики.

 

Наші можливості не обмежуються вищезазначеним переліком, прямі поставки від заводів-виготовлювачів, а також від найбільших світових дистриб'юторів електронних компонентів роблять наш спектр необмеженим. Для скорочення термінів поставки ми підтримуємо добре організований склад під потреби споживачів. В складських приміщеннях підтримується оптимальний для зберігання продукції мікроклімат, як по температурі, так і по вологості.

Top