× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
14.01
25
Нові комутатори підходять для застосування у таких сферах як газова та нафтова галузь, а також суднобудування.
13.01
40
Royal Ohm — досвідчений виробник резисторів.
12.01
180
Компанія СЕА в пошуках інженера-кошторисника з досвідом роботи від 3 років.
11.01
43
TVS-діоди AQ1210-01ETG забезпечують високий захист від електростатичних розрядів без будь-якого зниження продуктивності.
10.01
80
Компанія СЕА пропонує паяльні станції за доступними цінами виробництва Solomon — PENSOL-SL20-N та PENSOL-SL30-N.
06.01
77
Сучасний світлофорний об'єкт введений в експлуатацію на перехресті вулиць Олекси Тихого та Південна.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top