× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
27.07
15
Фахівці Компанії СЕА завдяки багаторічному досвіду готові виконати під ключ проєкт будь-якої складності.
27.07
20
MEAN WELL запустив серійне виробництво нових серій зарядних пристроїв NPB-120, NPB-240, NPB-360
26.07
18
Оновіть свою мережеву безпеку за допомогою універсальних маршрутизаторів безпеки VR-300W5 і VR-300PW5 Wireless VPN.
23.07
23
Пристрої STEP POWER — ідеальне рішення для зарядних станцій.
22.07
47
MEAN WELL почав виробництво першого двонаправленого джерела живлення з функцією рециркуляції енергії
21.07
49
Пропонується повна лінійка світлодіодних матриць COB для різних застосувань зі складу Компанії СЕА.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top