× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
24.06
32
Роз'єми широко використовуються у промисловій автоматизації, харчовій промисловості, вітроенергетиці та інших галузях промисловості.
23.06
27
Quectel EG915U має багатий набір Інтернет-протоколів, стандартних інтерфейсів та велику кількість функціональних можливостей.
22.06
103
Компанія СЕА пропонує олов'яно-свинцевий припій ПОС63 з флюсом, що не вимагає відмивання.
21.06
44
На основі гнучких модулів можна втілити бажання на любий смак як для зовнішньої реклами, так і для внутрішньої.
17.06
105
DGBSC-SG01/4 підходить для всіх типів провідників — одножильних, багатожильних та гнучких провідників.
16.06
75
Компанія СЕА шукає водія з досвідом роботи у перевезеннях та з відкритою категорією "Е".

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.


Top