Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка
Система диспетчеризації води в ЖК
22.07
20
Житловий будинок було оснащено провідною системою M-Bus, що є значним досягненням у сфері житлового будівництва та покращує якість обслуговування мешканців, зменшуючи втрати води.
PICO-AM62 та SRG-AM62 — 20-річна доступність та -40 ~ +85℃
19.07
75
PICO-AM62 та SRG-AM62 оснащені процесорами TI AM62x Sitara™, які в поєднанні з різноманітним вибором конфігурованих інтерфейсів роблять їх ідеальною основою для створення IoT-рішень, від автоматизованого контролю доступу до будівель до телематики транспортних засобів.
Millenia Series — акустика для систем домашнього кінотеатру від Paradigm
18.07
71
Не пропустіть свій шанс оновити свою аудіосистему за гарячими цінами та насолоджуватися якісним звуком разом з Paradigm.
Що таке пірометр: особливості, переваги та застосування
17.07
85
Завдяки своїм перевагам, пірометри допомагають забезпечити точність, швидкість і безпеку вимірювань.
Консорціум Imec реалізує QKD-зв'язки для квантової криптографії
15.07
117
Очікується, що незабаром квантові комп'ютери зможуть зламувати сучасні (математичні) методи шифрування.
Липневі новинки від Winstar
12.07
159
Компанія СЕА пропонує огляд нових найсучасніших дисплейних продуктів Winstar Display — відомого виробника та постачальника дисплейних рішень.

Відео

Компанія СЕА вже більше ніж 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів понад 70 світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і закордонних ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.


Top