× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
05.05
17
CAPAROC — індивідуальна модульна система для захисту від перевантажень, в якій реалізовані різні можливості комбінування, інтуїтивно зрозуміле управління і просте проектування. З такою системою Ви будете себе почувати впевнено в майбутньому завдяки її відповідності Вашим індивідуальним стандартам в сфері захисту пристроїв.
29.04
67
MEAN WELL почав виробництво DC/AC інверторів з правильною синусоїдою серій NTS-300 та NTS-450
29.04
52
Luckylight Electronics Co., Ltd — професійний виробник і постачальник світлодіодів, що спеціалізується на дослідженнях і розробках, виробництві і продажу світлодіодної продукції.
28.04
74
Бажаємо Вам миру, добра, Божого благословення!
27.04
106
Під час травневих свят компанія СЕА працюватиме за зміненим графіком
27.04
309
На постійній основі (або до закінчення складських залишків) пропонуємо спецціни на комплекти, що складаються з лінз фінського виробника оптики LEDIL та плат СЕА з встановленими світлодіодами південнокорейського виробника SEOUL SEMICONDUCTOR.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top