× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
23.07
9
Пристрої STEP POWER — ідеальне рішення для зарядних станцій.
22.07
35
MEAN WELL почав виробництво першого двонаправленого джерела живлення з функцією рециркуляції енергії
21.07
30
Пропонується повна лінійка світлодіодних матриць COB для різних застосувань зі складу Компанії СЕА.
19.07
75
Актуальні терміни поставки вбудованих електронних, електромеханічних, пасивних та напівпровідникових компонентів.
15.07
60
MEAN WELL почав виробництво "All-in-One" контролерів DALI серії DLC-02
14.07
76
Компанія СЕА пропонує зі складу у Києві одноканальну паяльну станцію для безсвинцевої пайки WS 81 виробництва Weller (Німеччина).

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top