Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка
Cвинцеві припої зі складу у Києві
23.04
47
Компанія СЕА пропонує олов'яно-свинцеві припої Sn63Pb37 (ПОС63) з флюсом, що не вимагає відмивання.
APM32F407 рішення для живлення зв'язку, що визначається якістю Geehy
22.04
97
Галузеві лідери використовують комунікаційні рішення Geehy для своїх потреб
PLANET GS-2210-24P2S — новий Web Smart комутатор
19.04
74
Інтелектуальний Ethernet-комутатор PLANET GS-2210-24P2S у поєднанні з NMS спрощує та підвищує ефективність управління мережею.
Як уникнути перегріву резисторів через напругу
18.04
64
Формули розрахунку та правильне застосування
Як правильно підібрати блок живлення для LED стрічки
16.04
159
Неправильний вибір блоку живлення може призвести до нестабільної роботи LED стрічки, її мерехтіння, тьмяного світіння, а також до швидкого виходу з ладу.
17-дюймовий безвентиляторний ПК для важкої промисловості від Axiomtek
11.04
269
GOT317B-ADL-TRD – 17-дюймовий безвентиляторний комп'ютер промислового класу із сенсорною панеллю, що працює від високопродуктивного процесора Intel® Core /i5/i3 13/12 покоління та Pentium®.

Відео

Компанія СЕА вже більше ніж 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів понад 70 світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і закордонних ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.


Top