× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
28.09
7
Компанія СЕА в пошуках відповідального та досвідченого оператора оптичного контролю SMT-монтажу.
27.09
10
Автоматична парковка знаходиться за адресою: проспект Степана Бандери, 8.
27.09
281
Просимо звертатися у Компанію СЕА через електронну пошту info@sea.com.ua.
23.09
37
Ethernet комутатор серії DSW підтримує гігабітну швидкість та відповідає всім вимогам промисловості.
22.09
77
На дану посаду також розглядаються студенти IV-V курсів вузів та випускники.
22.09
46
В статті на прикладі блоку живлення серії NMP виробництва MEAN WELL розглядаються переваги використання одного конфігурованого блоку перед декількома звичайними.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top