× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
05.08
56
Компанія СЕА бажає всім міцного здоров'я та наснаги у боротьбі з COVID-19.
04.08
30
MEAN WELL запустив серійне виробництво LED-драйверів серій LCM-25/40/60 IoT та PWM-60/120 IoT з керуванням по Bluetooth
04.08
40
На склад Компанії СЕА - офіційного дистриб'ютора компанії Interflux в Україні - надійшла безсвинцева паяльна паста високої якості - DP 5600.
04.08
29
Новая серія DG246 — ідеальний вибір для електричного підключення.
04.08
23
Найнеобхідніша інформація про нові OLED модулі компанії Winstar від офіційного дистриб'ютора на території України у новому випуску журналу “Радіоаматор”.
03.08
36
Сертифікаційні випробування проводились згідно з методиками у відповідності до законодавчих актів та нормативних документів.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top