× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
16.09
134
Просимо звертатися у Компанію СЕА через електронну пошту info@sea.com.ua.
15.09
32
Компанія СЕА - офіційний дистриб'ютор компанії Interflux в Україні - пропонує зі складу флюс - IF 2009M. Interflux PacIFic 2009M - водорозчинний флюс високої якості, не вимагає відмивання. Застосовується для хвильової і ручної пайки, а також для лудіння. Флюс має гарну змочуваність і підходить для пайки олов'яно-свинцевих та безсвинцевих сплавів.
15.09
22
Компанія DEGSON анонсує клемні затискачі для різних галузей промисловості.
15.09
14
Детальна інформація про чудову новинку компанії Winstar — графічний COG OLED модуль WEA012864A у журналі "Радіоаматор" № 7-8.
14.09
18
Наступний крок, вслід за підключенням електроживлення на підстанціях, — введення в експлуатацію та запуск дугогасного реактора.
13.09
34
У статті журналу «Електрик» № 7-8 викладена розгорнута інформація з готовим рішенням від MEAN WELL, як знизити яскравість світлодіодної стрічки з регулюванням амплітуди струму й уникнути подальших проблем у роботі освітлення.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top