× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
11.06
18
Новий пристрій TC Router 4102T-4G EU WLAN розширює серію промислових маршрутизаторів мобільного зв'язку Phoenix Contact і пропонує інтерфейс WLAN і додаткові програмні функції.
09.06
44
Продукти Phoenix Contact відрізняються високою якістю і використовуються в багатьох галузях промисловості.
08.06
29
PHP-3500-HV - нова серія джерел живлення з вихідними напругами 115 В, 230 В та 380 В DC
08.06
51
Інноваційна повністю автоматична паркувальна система з використанням відеорозпізнання номерів авто, що не має аналогів на українському ринку, лягла в основу автоматизованого паркінгу для супермаркетів європейської мережі NOVUS.
07.06
82
Надихнувшись позитивними відгуками клієнтів на попередні технічні вебінари, компанія Interflux створила нову серію онлайн заходів на червень місяць.
04.06
45
X-Key — надійний продавець з Індії, який пропонує широкий спектр клавіатур різних модифікацій.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top