× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка
16.04
33
MEAN WELL почав виробництво DC/AC інверторів з правильною синусоїдою серії NTS-750
15.04
123
Згідно зі звітом Omdia для LED Supply & Demand Market Tracker, третє місце для компанії Seoul є першим досягненням. Її частка в загальному ринку корпусних світлодіодів становить $ 898 мільйонів доларів США з ростом на 4,3% з року в рік, щоб перевершити Lumileds — світлодіодного виробника в США.
14.04
60
Компанія СЕА — провайдер інноваційних та ефективних технологій — шукає в колектив фахівця на посаду монтажника радіоелектронної апаратури та приладів. Вакансія відкрита в двух містах України — в Києві та Харкові.
13.04
73
Компанія Axiomtek, заснована в 1990 році, є провідною компанією в області проектування і виробництва промислових комп'ютерів і вбудованих систем. З моменту заснування Axiomtek успішно завоювала всесвітнє визнання завдяки своїм інноваційним розробкам та виключному задоволенню потреб клієнтів. Як провідний промисловий виробник, Axiomtek прагне виробляти найсучасніші рішення, які допомагають користувачам в досягненні їх цілей.
12.04
69
Компанія СЕА пропонує зі складу у Києві портативні газові паяльники SP-1 (SuperPro 125) і SP-1K виробництва Portasol (Ірландія). Професійний газовий паяльник SuperPro 125 в наборі SP-1K поєднує в собі три функції: паяльника, термофена і газового пальника.
12.04
156
Дорогі клієнти та партнери! Ми раді запросити Вас на новий веб-семінар Quectel за темою: "Як 5G прискорює розвиток промислового Інтернету речей". Вебінар відбудеться 15 квітня 2021р. о 13:00 за Києвом.

Відео-Огляди

Компанія СЕА вже 30 років є провідним постачальником сертифікованого, інноваційного обладнання, аксесуарів та електронних компонентів. Ми є розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для різних виробничих компаній, держустанов та інших організацій.

СЕА надали статус офіційного дистриб'ютора електронних компонентів більше 70-ти світових виробників. Великою перевагою СЕА є надання послуг з контрактного виробництва електроніки для українського і зарубіжного ринків. Також, компанія надає послуги з розробки електроніки на замовлення, модернізації та техобслуговування паркувального обладнання і систем.

Підприємство СЕА виробляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім світовим вимогам, нормам і стандартам. Виконується 100% візуальний контроль всіх виробів. Система менеджменту сертифікована відповідно до вимог ISO 9001: 2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальне рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Top