Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Apacer Technology BV

Компанія Apacer Technology була заснована у 1997 році. Починала із виробництва модулів пам'яті, які успішно продовжує виробляти і тепер. У 1999 році компанія Apacer представила на ринок флеш-пам'ять. У 2007 році Apacer інвестувала значні кошти в розробку модулів пам'яті, що вбудовуються, що дозволило їй вийти в лідери сегменту індустріальних цифрових накопичувачів.

Apacer використовує у виробництві лише найнадійніші та якісні компоненти. Компанія контролює матеріали для модулів залежно від типу систем, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та функціональність. Це гарантує надійність у найжорсткіших умовах.

Apacer перевіряє кожну комірку мікросхем усіх модулів. Це найповніша перевірка у цій галузі. Компанія Apacer постачає лише перевірені, сумісні та гарантовані рішення.

Компанія Apacer підтримує стандарт технологій виробництва модулів DRAM. Усі модулі DRAM компанії Apacer відповідають стандарту JEDEC (важлива специфікація, яку використовують виробники напівпровідників).

Окремий підрозділ Apacer займається виробництвом індустріальних SSD. Промислові твердотільні накопичувачі мають масу переваг у порівнянні зі звичайними жорсткими дисками. Вони підтримують різноманітні інтерфейси підключення (IDE/ATA, SATA та USB) і високо затребувані в сегменті рішень, що вбудовуються, граючи важливу роль у промислових IT-продуктах. SSD від компанії Apacer визнані найкращими продуктами у своїй галузі за високу якість, відмінну продуктивність та надійність.

 

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором Apacer на території України. За додатковою інформацією звертайтесь до відділу промислових комп'ютерів за телефоном (044) 330 00 88 (внут. 157) або надсилайте запити електронною поштою info@sea.com.ua

Продукція виробництва Apacer Technology BV в каталозі компанії СЕА:

Top