Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Паяльні пасти

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.

На жаль, нічого не знайдено!

Електронна техніка є сумішшю друкованих плат і різних схем, без яких функціонування електроніки просто неможливе. Для того, щоб забезпечити міцність та надійність паяльних з'єднань на цих поверхнях недостатньо професіоналізму працівника чи справного обладнання. Необхідні відповідні засоби для паяння, які будуть використовуватися належним чином згідно з усіма умовами експлуатації та умовами зберігання.

Паяльна паста – пастоподібна суміш порошку припою, сполучної речовини, флюсу та інших компонентів. В основному паяльну пасту застосовують у промисловій сфері.

Паяльна паста, як і багато технологічних матеріалів, має свої особливості і повинна відповідати ряду вимог:

  • Не окислюватися
  • Не розшаровуватись
  • Не повинна втрачати свої властивості як в'язкість і клейкість
  • Не завдавати з технічного погляду шкоди на плату
  • Бути "лояльною" до традиційних розчинників і т.д.
     

Паяльная паста

Компанія СЕА пропонує безсвинцеві паяльні пасти та пасти, що містять свинець, від передового виробника матеріалів для паяння бельгійської компанії Interflux. Компанія Interflux дивує своїх клієнтів новими відкриттями та інноваційними технологіями у виробництві пайкових матеріалів. Також вона може похвалитися своїми клієнтами, до яких увійшли Hewlett Packard, Ericsson, Siemens, Flextronics, Panasonic та інші.

Для того щоб купити паяльну пасту потрібно визначитися з придатною для Вас, оскільки вони відрізняються між собою складом і типом припою, %-вмістом припою, типом флюсу і розмірами частинок припою.

Купити паяльну пасту в Україні, дізнатися ціну на матеріали для паяння та отримати додаткову інформацію, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56, або e-mail:  info@sea.com.ua.

Top