× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Індикатори, дисплеї

Світлодіодна продукція і оптоелектроніка є однією з ключових компетенцій СЕА. Широкий асортимент товарів від провідних постачальників світлотехнічної продукції дозволяють займати лідируючі позиції на ринку України і країн СНД.

У програму поставок СЕА входять наступні якісні та сучасні продукти:

1. Світлодіодні індикатори та дисплеї

У портфелі компанії представлені наступні світлодіодні індикатори: семисегментні світлодіодні індикатори, знакосинтезующі сегментні, точково-матричні світлодіодні дисплеї, світлодіодні кластери і сегменти, шкальні смуги. Серед постачальників даних компонентів є такі компанії, як Kingbright Electronic Co., LTD, Lucky Light Electronics (ASIA). Co., Ltd. Wuxi Ark Technology Electronic Co., Ltd. та інші. Світлодіодні індикатори застосовуються в світловипромінюючих джерелах. Вони користуються особливою популярністю у побутовій та обчислювальній техніці.

Світлодіодні індикатори, РКІ, Дисплеї PLED, OLED

2. Рідкокристалічні індикатори (РКІ)

Довговічні і мініатюрні РКІ застосовуються в найрізноманітніших сферах як промисловості, так і науки. Маленька споживана потужність і низька робоча напруга роблять рідкокристалічні індикатори незамінними в застосуванні. Надійні та інноваційні РКІ представлені в каталозі СЕА від таких виробників, як Winstar, Bolymin INC, Beneq Products Oy і ін. До Вашої уваги пропонуються наступні типи рідкокристалічних індикаторів: 

  • РКІ символьні
  • РКІ графічні
  • РКІ графічні COG (Chip on Glass)
  • РКІ графічні TAB / TCP
  • РКІ графічні TFT
  • дисплеї BENEQ

3. Дисплеї PLED, OLED

СЕА спільно з компанією Winstar пропонує своїм клієнтам високоякісні PLED, OLED дисплеї, які застосовуються в різних сферах: побутова техніка, автомобільна промисловість, медичне обладнання, вимірювальні прилади та ін. Висока надійність даних індикаторів дозволяє їм займати лідируючі позиції в різних галузях. Висока ефективність і яскравість, а також широкий кут огляду – це лише деякі переваги, якими володіють дані дисплеї.

Світлодіодні індикатори, РКІ, Дисплеї PLED, OLED

4. Аксесуари до індикаторів та інші супутні товари

Крім основних світлотехнічних продуктів завжди будуть потрібні супутні товари до них. Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам різні аксесуари до індикаторів: різноманітні модулі і роз'єми, підсвічування і драйвери для РКІ, touch-панелі та інші супутні товари. Всі аксесуари також постачаються лише від провідних виробників світлотехнічної продукції.

 

Купити світлодіодний індикатор і дисплеї, а також отримати додаткову інформацію Ви можете звернувшись до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top