На сьогоднішній день технології розвитку промислової автоматизації набирають все більше обертів. Вже нікого не здивуєш ультрамодними, інноваційними сенсорними екранами, адже вони вже давно перестали бути чимось надприродним. І, звичайно, їх існує досить багато. Вони зовні всі схожі, але не однакові зсередини. Різні сенсорні екрани мають як свої переваги, і свої недоліки.
На даний період промислова галузь може виділити найбільш поширені сенсорні екрани такі як сенсори, які засновані на ємнісній та резистивній технологіях та їх різновидах.
Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам проекційно-ємнісні та резистивні сенсорні екрани виробництва Guangzhou Xiongzhou Electrics Co., Ltd. Сенсорні екрани доступні на складі компанії. Розглянемо докладніше кожен із типів екранів.
Проекційно-ємнісні екрани
На тильній стороні проекційно-ємнісного екрану розташована сітка електродів. Точка зіткнення руки та екрану, а саме в цьому місці, змінюється електрична ємність, потім контролер визначає, де саме це сталося та обчислює координати. До переваг такого типу екранів можна віднести високу прозорість, довговічність, підтримка мультилітача і товста скло-підкладка. До недоліків такого типу екранів можна віднести нижчу точність порівняно зі звичайною технологією ємності.
Резистивні сенсорні екрани
Резистивний сенсорний екран складається з двох пластин, що мають між собою склад, який не проводить електричний струм. При дотику зовнішньої пластичної (або прозорої) пластини пальцями, самі пластини замикаються і в тій самій точці починає проходити струм. Контролер для визначення місця торкання починає попарний замір напруги між електродами, які розміщені на краях панелі. Такий екран має назву чотирипровідний (також існують і п'ятипровідні, але вони різняться за деякими параметрами).
Особливістю резистивного екрану є необхідність фізичного зусилля для спрацьовування. Натискання нігтем є більш розпізнаваним, ніж при натисканні подушечкою, реагує на будь-які предмети, що торкаються поверхні. Найчастіше такі пристрої комплектуються стілусами. Перевагою такого дисплея є більш висока точність керування. До недоліків можна віднести вразливість пластини, яка швидко покривається подряпинами.
Компанія СЕА пропонує сенсорні екрани та контролери за доступною ціною зі складу у Києві. Купити сенсорні екрани та контролери та за додатковою інформацією звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua.
Написати відгук