× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Доставка

ДОСТАВКА ТОВАРУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ 100% ПЕРЕДПЛАТИ ПО БЕЗГОТІВКОВОМУ РАХУНКУ АБО ЗА УМОВАМИ ДОГОВОРУ!

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Транспортна компанія “Нова пошта” здійснює доставку на Вашу адресу або на склад у Вашому населеному пункті. Термін доставки по Києву: 1-2 робочих дні. Вартість доставки залежить від ваги продукції та розраховується згідно тарифів кур'єрської служби доставки "Нова пошта". Знайти найближчий до Вас склад можна тут.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Транспортна компанія “Нова пошта” здійснює доставку по всій території України. Термін доставки до обласних центрів і великих міст складає 1-2 робочих дні. До інших населених пунктів — 2-3 робочих дні. Вартість доставки залежить від ваги продукції і розраховується згідно тарифів кур'єрської служби доставки "Нова пошта". Знайти найближчий до Вас склад можна тут. Переглянути повний список відділень нової пошти в обласних центрах.

Термін доставки транспортною компанією “Нічний експрес” з Києва до будь-якого великого міста становить добу, а в загальному по Україні — дві доби. Вартість доставки залежить від ваги продукції і розраховується згідно тарифів кур'єрської служби доставки "Нічного експреса".

ВІДПРАВКА В ІНШІ КРАЇНИ

Здійснюємо доставку продукції в будь-яку країну світу як наземним, так і авіа-транспортом. Термін доставки при наявності товару становить 7-10 робочих днів. Вартість доставки залежить від ваги продукції і розраховується відповідно до тарифів транспортних компаній.

САМОВИВіЗ

Можна самостійно забрати замовлення в головному офісі Компанії СЕА за адресою: м Київ, вул. Краківська, 13Б.

Графік роботи: Пн. - Пт .: з 9.00 до 18.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00.

Точний час, коли Ваше замовлення буде готове, повідомить менеджер при прийомі замовлення. Оплата товару при отриманні і після перевірки.

 

ЩОДО УМОВ ДОСТАВКИ ПРОСИМО консультуватися з МЕНЕДЖЕРОМ, З ЯКИМ ВИ ПРАЦЮЄТЕ.

ВАЖЛИВО! Замовлення можна оформити за телефоном +38 044 291 00 41 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00, або через сайт в будь-який зручний для Вас час. Замовлення, оформлені у вихідні та святкові дні, будуть оброблятися в перший робочий день, в першу чергу. Якщо Ви зробили онлайн замовлення, наш менеджер обов'язково Вам передзвонить або зв'яжеться по електронній пошті в робочий час для узгодження деталей замовлення (оплата, доставка і т.д.).

Top