Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Паяльники

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.

газовый паяльник с ручным поджигом, одна заправка - 1 час работы
Немає на складі
газовый паяльник (25-125Вт), пьезоподжиг, 3 режима работы
Немає на складі
набор, газовый паяльник (25-125Вт), пьезоподжиг, 3 режима работы, 4 насадки
4020 грн.
газовый паяльник с пьезоподжигом в наборе с насадками, без газового баллона
Немає на складі
паяльник газовый (дополнительные жала не поставляются)
550 грн.
газовый паяльник с ручным поджигом в наборе с насадками, без газового баллона
Немає на складі
паяльник (с подставкой), 50 Вт, 24 В
Немає на складі
термофен (с подставкой), 100 Вт, 24 В
Немає на складі
микропаяльник (с подставкой), 80 Вт, 24 В
Немає на складі
термоотсос (с подставкой), 80 Вт, 24 В
Немає на складі
паяльник (с подставкой), 150 Вт, 24 В
Немає на складі
термофен (без подставки), 100 Вт, 24 В
Немає на складі
WMP
микропаяльник (с подставкой), 65 Вт, 24 В
Немає на складі
паяльник (без подставки), 150 Вт, 24 В
Немає на складі
термоотсос (без подставки), 80 Вт, 24 В
Немає на складі
термоотсос прямой со сменными картриджами (с подставкой), 80 Вт, 24 В
Немає на складі
паяльник (без подставки), 50 Вт, 24 В
Немає на складі
микропаяльник (без подставки), 80 Вт, 24 В
Немає на складі
паяльник (без подставки), 50 Вт, 24 В, магнастат (с жалом 370*С)
Немає на складі
термоотсос прямой со сменными картриджами (без подставки), 80 Вт, 24 В
8551.44 грн.

Паяльник - це ручний інструмент, який застосовується при лудженні і паянні для нагрівання деталей, флюсу, розплавлення припою і нанесення його на місце контакту деталей, що спаюються. Конструктивно паяльник складається з:

  • нагрівального елемента
  • жала
  • теплоізольовані ручки.

Сфера застосування паяльників
В даний час, до типових сфер застосування паяльників відносяться галузі електротехніки, електроніки, приладобудування та засобів зв'язку. Тут вони в основному використовуються при здійсненні монтажних та ремонтних робіт, а іноді і в умовах виробництва.

Електричний паяльник
Електричний паяльник найбільш зручний у застосуванні, і в наш час дуже поширений різновид паяльників. Джерелом нагріву в них є електричний струм безпосередньо від електромережі, від блоку живлення або від хімічного джерела струму. Струм перетворюється на тепло за допомогою нагрівального елемента, причому, максимальна електрична потужність таких паяльників може досягати 300-500 Вт.

Важливою вимогою до електричних паяльників є наявність у них заземлення. Їх робота безпосередньо пов'язана з електричною напругою, що в деяких ситуаціях створює ризик ураження працівника струмом або може вивести з ладу електронні компоненти, що спаюються.

Паяльник

 

Газовий паяльник
Газовий паяльник є сучасним втіленням ідеї переносного паяльного пристрою на паливному паливі. Конструктивно складається з резервуару для зрідженого газу, ємністю від 10 до 80 мл (залежно від моделі), і каталітичного нагрівача, який здійснює нагрівання робочого жала, не створюючи при цьому полум'я. Потужність тепловиділення вільно регулюється в широкому діапазоні і, загалом, відповідає потужності типових електричних паяльників (10-150 Вт). Додатково, газовий паяльник може працювати і в режимі відкритого струменя полум'я зі знятими нагрівачем і жалом. Джерелом газу для його заправки виступають поширені в побуті мініатюрні балони зі зрідженим газом (80 мл), зазвичай ізобутаном, ті, що використовуються для заправки звичайних запальничок.

Паяльники даного типу відрізняються компактністю та портативністю і можуть бути корисними у випадках відсутності доступу до електричної мережі або у разі аварійного знеструмлення. Придатні до застосування поза приміщенням, наприклад, при пайці антен на даху, або при здійсненні екстреного ремонту автомобільного електроустаткування в польових умовах. Деякі паяльники додатково комплектуються змінними жалами різних форм, включаючи ножеподібні жала для гарячого різання пластмас. У порівнянні з бездротовими версіями електричних паяльників, газові мають значно більшу теплову потужність та автономність. Тривалість їхньої безперервної роботи на одній заправці може досягати 90-180 хв.

Для газових паяльників Weller (WP 60K, Pyropen Jr., Pyropen, Pyropen Piezo) рекомендується застосовувати очищений газ виробництва фірм Weller, Ronson, Braun, Colibri, а для паяльників Portasol (SP-1, SP-1К) та Pro-Aries (ES -610, ES-610KB), як набагато менш вимогливих до ступеня очищення газу, можна застосовувати звичайний газ для заправки газових запальничок. Заправка газом здійснюється через стандартний клапан та займає 7-10 секунд. Усі паяльники мають прозоре віконце для контролю рівня газу.

Залежно від функціональних можливостей газові паяльники можуть працювати у трьох режимах:

  • паяльника,
  • «газового пальника»,
  • фен гарячого повітря.

Завдяки багатому вибору жалів і сопел за допомогою газових паяльників можна здійснювати практично будь-які паяльні операції.

Отримати більш детальну інформацію про ціну паяльників та про те, як купити паяльник у Києві та Україні, Ви можете зателефонувавши до відділу паяльного обладнання та матеріалів для паяння за телефоном: +38 (044) 330 00 88, або написавши нам на e-mail: info@sea.com.ua.

Top