Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Паяльне обладнання і матеріали для пайки

Компанія СЕА займається постачанням паяльного обладнання в Україну (Weller, Solomon, Portasol, DDM Novastar), систем димовидалення (Weller), електромонтажного ручного інструменту (Erem, Xcelite), а також технологічних матеріалів для пайки (Interflux, Weller, Ku Ping).

Паяльне обладнання, що поставляється компанією, призначене як для автоматичного монтажу (пристрої для нанесення паяльної пасти і клею, установники компонентів, печі оплавлення припою, обладнання для пайки хвилею припою, паяльні ванни), так і для ручного монтажу (паяльні і ремонтні станції, газові паяльники, системы очищення повітря, підігрівачі для плат, мінітігелі для лудіння провідників, тримачі для плат).

Компанія СЕА, будучи постачальником продукції компанії Weller (Німеччина), здійснює поставки професійного паяльного обладнання, яке розраховане як на професіоналів-монтажників, які застосовують паяльні і ремонтні станції при складанні або ремонті сучасного високотехнологічного електронного устаткування в промисловому виробництві, лабораторних умовах і сервісних центрах, так і для радіоаматорів.

Крім того, компанія здійснює поставки електромонтажного інструменту Erem (Швейцарія) і Xcelite (США). У широкому асортименті представлені: бокорізи, плоскогубці-кусачки, плоскогубці, круглогубці, качкодзьоби, пінцети, інструмент для монтажу, інструмент для формування виводів компонентів, монтажні ножі, викрутки. Паяльні інструменти, ремонтні паяльні станції, паяльні флюси, фен для пайки, паяльне обладнання купити і замовити можна на сайті Компанії СЕА.

Також, Компанія СЕА поставляє технологічні матеріали для пайки (припої, флюси, паяльні пасти, захисні маски, активатори для жал, обплетення для видалення припою, губки для очищення жала паяльника і т.д.) як одного з провідних світових виробників – Interflux (Бельгія), так і менш відомого, але більш доступного за ціною – Ku Ping (Тайвань).

 

Паяльні станції, обладнання та інструмент купити і замовити можна за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56. Доставка по всій Україні.

Для того, щоб купити обладнання і матеріали для пайки або отримати більш детальну інформацію про обладнання для пайки хвилею припою, Ви можете написати на e-mail: info@sea.com.ua.

Top