Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Флюси

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.


Флюс-гель для BGA, баночка 30 куб.см
1620 грн.
Флюс водорастворимый, No clean, VOC Free, 500 мл
Немає на складі
Флюс-гель для BGA, баночка 30 мл с кисточкой
Немає на складі
Флюс-гель для BGA, шприц 10 куб.см с плунжером
Немає на складі
Флюс водорастворимый, No clean, VOC Free, 1л
Немає на складі

Флюси для паяння

Паяння є невід'ємною частиною збирання електроніки, оскільки воно забезпечує правильне з'єднання компонентів на друкованій платі. Це вимагає використання відповідного припою, який іноді можна вводити за допомогою флюсу, щоб забезпечити хороші з'єднання та уникнути проблем, таких як погані з'єднання та невдача у створенні надійного з'єднання. Щоб уникнути проблем зі склеюванням, процес паяння включає флюс-агент для полегшення паяння. При виборі флюсу для паяння необхідно враховувати тип друкованої плати, тип і щільність електронних компонентів, які необхідно паяти, здатність металів до паяння для з'єднання і процес паяння.

Флюс для пайки, флюсФлюс для паяння - це форма хімічної речовини, яка необхідна для паяння та складання друкованих плат, оскільки його функцією є підтримка поверхні друкованої плати в чистоті перед паянням. Основна функція флюсу полягає не тільки в чистоті, але і у видаленні будь-якого оксиду, який може утворитися у процесі паяння. Оксиди, присутні на друкованій платі, зазвичай є причиною неправильно сформованих з'єднань, що призводить до поганого електричного потоку та неефективної електричної провідності. За допомогою флюсу для паяння ви розкисляєте метали для правильної паяння та змочування.

Активатори, виявлені у флюсі, сприяють змочування розплавленого припою на кінцях компонентів та поверхнях для поверхневого монтажу, видаляючи оксиди та забруднюючі речовини.

Основні типи флюсів для паяння

Існують різні типи флюс гелю для паяння, які розроблені відповідно до галузевих стандартів J-STD-004. Флюс каніфолі переважно складається з рафінованої натуральної смоли сосен і далі класифікується за такими категоріями:

1. Флюс R (каніфоль) - здебільшого зроблений з каніфолі і вважається найменш активним, але практично не залишає слідів після процесу паяння.
2. Флюс RMA (помірно активований каніфоль) – містить достатню кількість активаторів для очищення покритих пайкою або покритих припоєм земель. Висновки чи обмежувачі компонентів роблять розплавлений припій ефективним для змочування цих областей.
3. Флюс RA (активований каніфоль) – найактивніший, але залишає багато залишків.

Флюс припою також класифікується як водорозчинний та неочищений. Останній точно відповідає назві - він не вимагає очищення після паяння. Водорозчинний флюс інакше називають флюсом ОА (органічна кислота), який зазвичай складається з органічних матеріалів, крім смоли чи каніфолі. При використанні він дає хороші результати завдяки хорошій активності флюсу та ефективному змочують, що усуває оксиди, щоб зберегти поверхню чистої для паяння.

Флюс для пайки, флюсФлюс для пайки, флюсФлюс для пайки, флюс

На сьогоднішній день на ринку представлений великий вибір флюсів для паяння BGA. Цей тип флюсів повинен відповідати всім нижчепереліченим вимогам:

  • температура плавлення повинна бути меншою, ніж у припою
  • володіти високою плинністю, низьким показником питомої маси і добре зволожувати поверхню елементів, що з'єднуються.
  • мати антикорозійну активність
  • оперативно змиватися з поверхні

Якщо забезпечити виконання цих умов, можна розраховувати на надійне та якісне з'єднання елементів паяння.

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам купити флюси для паяння від провідного виробника пайкових матеріалів компанії Interflux Electronics N.V. У портфелі компанії представлені:

- безвідмивальні флюси,
- Флюси, що змиваються,
- флюси для паяння BGA
-  та ін.

Для того щоб отримати більш докладну інформацію про флюси та про те, як купити флюс гель для паяння в Києві та Україні, звертайтесь за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або e-mail: info@sea.com.ua.

Top