× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка
Новини
Керівництво з експлуатації дугогасних реакторів. Частина 4

Наступний крок до повноцінної роботи реактора — налаштування струму.

  • 16.11.2021
  • 1844
Керівництво з експлуатації дугогасних реакторів. Частина 3: запуск

Наступний крок, вслід за підключенням електроживлення на підстанціях, — введення в експлуатацію та запуск дугогасного реактора.

  • 14.09.2021
  • 1914
Керівництво з експлуатації дугогасних реакторів. Частина 2: підключення електроживлення

Компанія СЕА продовжує знайомство з заземлюючим дугогасним реактором. Дана стаття буде присвячена підключенню електроживлення на підстанціях.

  • 31.08.2021
  • 1769

Більше 25 років Компанія СЕА здійснює поставку товарів різних напрямків від провідних світових виробників на український ринок. У програму поставок також входить й обладнання для енергетики.

Енергетичне обладнання — це обладнання, призначене для вироблення, перетворення, транспортування або передачі механічної енергії енергоносія.

Під енергообладнанням мається на увазі повний комплекс як енергетичного обладнання (енергообладнання), так і комунікацій (трубопроводів, каналів, ліній електропередач) енергоносіїв.

Сьогодні в портфелі Компанії СЕА представлені наступні популярні види енергетичного обладнання від світових виробників даного сегмента:

  • SEA S.p.A. — італійський виробник трансформаторів

- Масляні трансформатори. Основна сфера застосування масляних трансформаторів — електромережі на великих виробничих комплексах, що вимагають перетворення енергії для захисту обладнання від різких перепадів різниці потенціалів. Також вони використовуються в інших галузях промисловості та сільського господарства.

- Сухі трансформатори — зведення до мінімуму ризику виникнення пожежі та витоку масла на об'єктах можливе шляхом використання трансформаторів сухого типу.

- Реактори та котушки. SEA розробила широкий спектр реакторів, які підходять для будь-якого необхідного застосування, і вони доступні як в трифазній, так і в однофазній версії, сухого типу (з литою ізоляцією зі смоли або обмотки середньої напруги з повітряною ізоляцією) або зануреного в рідину типу.

  • RITZ — німецький виробник трансформаторів

- Вимірювальні трансформатори — трансформатори, які перетворять великі струми або напруги в вимірювані і стандартизовані струми або напруги. Вони призначені для живлення приладів, лічильників, реле або інших електричних пристроїв. Крім того, підключені вимірювальні та захисні пристрої електрично ізольовані від струмопровідних частин.

- Струмопровідні шини SIS — спеціально для передачі більш високого струму і в разі обмеженого простору система суцільної ізоляції збірних шин є альтернативою паралельно з'єднаним кабелям і металевим замкнутим з'єднанням збірних шин.

  • Mercury Cable & Energy — американський виробник композитних проводів

- Композитні проводи для ліній електропередач виробництва Mercury Cable & Energy. Революційна лінійка виробів Mercury Cable ідеально підходить як для будівництва нових ліній, так і для модернізації системи, значно підвищуючи ефективність, одночасно знижуючи витрати і вплив на навколишнє середовище в порівнянні з традиційною мережею.

  • Elmex — індійський виробник та експортер широкого спектра виробів для сонячної енергетики

- Комплектуючі для сонячних електростанцій виробництва Elmex (стрінгові, прохідні і розгалужувальні конектори, запобіжники для з'єднання сонячних панелей мережевих сонячних, гібридних і автономних сонячних електросистем).

Щоб ознайомитися з обладнанням для енергетики, яке поставляється Компанією СЕА, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та купити енергетичне обладнання, звертайтеся в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top