× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Світлодіодна продукція та оптоелектроніка

Світлодіодна продукція і оптоелектроніка є однією з ключових компетенцій Компанії СЕА.

Орієнтуючись на нові тенденції та зростаючий попит, підприємство поставляє на ринок України широкий спектр світлотехнічних виробів для побудови систем світлодіодного освітлення, систем інформування, цифрових вивісок і реклами, та інших додатків, де використовуються світлодіодні технології. Також, в каталозі СЕА представлені світлодіодні екрани, рідкокристалічні та світлодіодні індикатори, джерела живлення, оптика і контролери для LED-освітлення.

Дисплеї та індикатори різноманітних типів — LED, РК (рідкокристалічні), OLED (органічні світлодіодні), PLED (полімерні світлодіодні) та інші, — знаходять широке застосування в приладобудуванні, створенні призначених для користувача інтерфейсів для обладнання як промислового, так і споживчого.

Для виробників освітлювальних приладів різного застосування компанія поставляє сучасні світлодіоди: від малопотужних і середньопотужних до потужних світлодіодів на керамічній підкладці і COB (світлодіодні матриці). Лінійка світлодіодів охоплює повний спектр за потужністю споживання, світловими і кольоровими характеристиками, зокрема за показниками світлового потоку, світловою потужністю, щільністю світлового потоку та ін.

Згідно концепції комплексних поставок «з одних рук», Компанія СЕА доповнює асортимент світлодіодів значним набором аксесуарів: тримачів і монтажних пристроїв для світлодіодів, термальних плат, світлодіодній оптиці (лінзи, рефлектори, світловоди), радіаторів та інших необхідних супутніх виробів. Важливою складовою напрямку є постачання джерел живлення і драйверів для LED-освітлення.

Завдяки розгалуженій мережі представництв і налагодженій системі логістики якісна світлодіодна продукція і оптоелектронні компоненти доступні споживачам в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові та інших містах України.

Отримати більш детальну інформацію про товари напрямку Світлотехнічна Продукція і про те, як придбати світлодіодну продукцію в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 352 98 56 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top