× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Корпуса для светодиодных светильников

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 20.10.2021 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!

Світлодіодне освітлення на сьогоднішній день користується величезною популярністю серед населення, різних підприємств і не тільки. Лідируючі позиції світлодіодне освітлення займає завдяки своїм позитивним якостям як безпечність, економічність і тривалий термін служби. Маючи в арсеналі такі характеристики, світлодіодне освітлення майже повністю затьмарило традиційне освітлення. Не можна не відзначити, що важливу роль в світлодіодному освітленні грає корпус, в якому безпосередньо розташовується комплектація пристрою.

Корпусом називається пристрій, який призначений для налаштування / установки світлодіодних ламп та їх комплектуючих. У корпусі розміщуються патрони, регулятори і т.п. Корпуси виготовляються з різних матеріалів. До основних матеріалів можна віднести наступні: алюмінієві, пластикові, сталеві та інші.

Компанія СЕА пропонує купити алюмінієві корпуси для світлодіодних світильників зі складу в Києві. Корпуси, представлені на складі, розроблені і виготовлені на власному виробництві. Алюмінієві корпуси для LED світильників представлені в різних формах: круглі, квадратні, прямокутні. Всі корпуси під світильники є удароміцними і легко монтуються. Також до переваг алюмінієвих LED корпусів можна віднести їх малу вагу, що також спрощує монтаж корпусу.

Корпуси під світлодіодний світильник знайдуть своє застосування в офісах, промислових приміщеннях, навчальних закладах і складських приміщеннях.

Купити корпус світильника, дізнатися вартість корпусу для LED світильника і отримати додаткову інформацію про продукцію можна звернувшись до відділу світлотехнічної продукції за телефоном +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top