× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Трансформатори для альтернативної енергетики Eco+P

Італійська компанія SEA spa з більш ніж 50-ти річним досвідом виробництва силових трансформаторів розробила серію сухих та масляних трансформаторів для альтернативної енергетики Eco+P.

Поряд із базовими потужностями з вироблення електроенергії, атомної та теплової енергетикою, все більший попит на сучасні трансформатори SEA формує вітрова та сонячна енергетика, що знаходиться на підйомі у всьому світі та демонструє випереджаючі темпи розвитку в нашій країні.

Таким чином було представлено серію Eco+P (Eco Power Transformers) — екодизайн трансформаторів відповідає новим міжнародним стандартам 548/2014/CE.

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Фахівці Компанії СЕА допоможуть підібрати модель трансформаторів, яка найбільше відповідає потребам та завданням клієнта при проєктуванні СЕС, ВЕС, ГЕС або інших альтернативних електростанцій.

Переваги застосування трансформаторів серії Eco+P

 • висока якість та надійність;
 • екологічність та безпека;
 • максимальна продуктивність;
 • трансформатори мають особливу стійкість до атмосферних впливів (вологість, конденсат тощо) та більш ефективні при експлуатації навіть у екстремальних умовах;
 • стійкість до тривалих перевантажень та жорстких умов експлуатації;
 • низький рівень шуму;
 • матеріали, що використовуються у виробництві трансформаторів серії Eco+P, придатні для вторинної переробки;
 • трансформатори SEA spa для альтернативної енергетики компактніші, що спрощує і здешевлює їх установку, а також технічне обслуговування;
 • економічність.

Завантажити каталог

Застосування трансформаторів серії Eco+P із відновлюваними джерелами енергії:

 • для вітроенергетичних установок (у тому числі і для морських ВЕС) - висока стійкість до атмосферних впливів (вологість, конденсат тощо);
 • для фотоелектричних установок – необхідні трансформатори з розщепленими обмотками;
 • для когенераційних установок – підвищуючі трансформатори з високою стійкістю до вібрацій, механічних та електричних впливів.

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Трансформатори серії Eco+P  для ВЕС

Спеціалістами компанії SEA SpA напрацьовано солідний досвід розробки силових трансформаторів різних типів для застосування у вітровій електроенергетиці. Зокрема, вже багато років компанія успішно постачає для вітрових електростанцій такі види обладнання: TTO – розподільні масляні трансформатори малої та середньої потужності, TTR – силові «сухі» трансформатори з литою ізоляцією, OTN – силові масляні трансформатори, OTR – випрямлячі та конвертери.

 • Гармонійна складова
  Підвищуючі трансформатори, що використовуються у схемі турбогенераторів ВЕС, вже на стадії проєктування створюються з урахуванням особливостей гармонійного складу струму, що генерується вітровою установкою, щоб уникнути швидкого виходу з ладу ізоляції та порушення роботи пов'язаних систем.
 • Циклічність навантаження
  Циклічність навантаження трансформаторів, встановлених на ВЕС, значно відрізняється від ритмічної роботи трансформаторів теплових чи атомних електростанцій. Навантаження може змінюватися багаторазово в широких межах протягом дня в залежності від вітрових умов. Конструкція трансформаторів, розроблених компанією SEA spa для застосування на ВЕС враховує нерівномірність навантаження як з точки зору надійності ізоляції, так і системи охолодження.
 • Розміри
  Очевидно, що для ВЕС, особливо розташованих поза узбережжям, до трансформаторів висуваються індивідуальні вимоги щодо ваго-габаритних показників.

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатори SEA для вітрових парків у Південній Італії

 • Транзитні перенапруги
  Трансформатори для ВЕС серії ECO+P спроєктовані таким чином, щоб витримувати перенапруги, що виникають внаслідок однофазного або двофазного замикання на землю. Подібні ситуації враховуються на етапі проєктування.
 • Перехідні процеси при комутації
  З огляду на те, що для ВЕС характерні часті комутації, трансформатори проєктуються з урахуванням можливих розрахункових величин перенапруг, що виникають при перехідних процесах, пов'язаних з частими комутаціями генераторів вітроустановок.
 • Пожежна та екологічна безпека
  Для підвищення рівня пожежної та екологічної безпеки вироблених трансформаторів компанія SEA рекомендує використовувати сучасні синтетичні «біо»-олії в масляних трансформаторах або встановити, де це можливо, трансформатори з «сухою» ізоляцією.

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Трансформатори серії Eco+P  для СЕС

Спеціалісти компанії SEA SpA розробляють трансформатори різних типів для застосування у сонячній електроенергетиці для всіх типів СЕС: TTO, TTR, OTN та OTR.

Сухі та масляні трансформатори успішно працюють на сонячних електростанціях (зокрема, в Україні).

 • Температура та зовнішнє середовище
  Контроль температури обмоток є одним із ключових завдань при розробці будь-яких видів трансформаторного обладнання. Забезпечення надійної та безвідмовної роботи у будь-яких кліматичних та погодних умовах – також найважливіше завдання проєктувальників.
 • Розмір
  Висока ефективність при компактних розмірах – орієнтир, який постійно присутній у розробках нового трансформаторного обладнання будь-якого типу, як «сухих» трансформаторів, так і масляних.

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

 • Трансформаторна олива
  Компанія SEA SpA постійно тестує різні види трансформаторної оливи, що застосовуються у трансформаторах, які виробляються компанією. Це необхідно для забезпечення ефективного тепловідведення від обмоток трансформатора для різних масел, які використовуютсья.
 • Гармоніки
  Конструювання сучасних трансформаторів неможливе без урахування гармонійних складових та їх можливого впливу на ефективність роботи обладнання.
 • Намотка обмоток
  Зрештою, якість намотування обмоток трансформаторів визначає якість всього виробу. Навіть найякісніший дизайн не має сенсу без якісного виконання обмоток. У цьому плані замовники продукції компанії SEA SpA можуть почуватися впевнено - компанія має найсучасніші виробничі потужності і не менш просунуте випробувальне обладнання.

Схема застосування підвищуючих трансформаторів на сонячних фотоелектричних електростанціях

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Фотовольтаїка, тобто пряма генерація електроенергії у фотоелементах (заснованих на властивості фотодіодів генерувати струм під впливом зовнішнього випромінювання) є перспективною технологією для створення сонячних установок різного масштабу. Вироблений фотоелементами постійний струм перетворюється DC/AC-інверторами в змінний струм для подальшого підвищення рівня напруги розподільної мережі або передачі в мережі середньої напруги (до 35 кВ). У додатках сонячної енергетики застосовуються трансформатори внутрішньої чи зовнішньої установки з кількома обмотками.

Схема застосування підвищуючих трансформаторів на концентруючих сонячних електростанціях

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Парогенерація. Сонячні електростанції та установки, засновані на концентрації сонячної енергії, дозволяють отримувати водяну пару з використанням сонячної радіації. СЕС баштового типу, тарілчастого типу, параболоциліндричні концентратори, двигуни Стірлінга та комбіновані, всі так чи інакше працюють на одному принципі. Дзеркала або лінзи концентрують сонячне світло, яке потім прямує на резервуари або труби з теплоносієм. Отриманий в результаті перегрітий до 600 °C пар подається на парову турбіну, яка розкручує генератор. Змінний струм із генератора підвищується до значень напруги мережі.

Трансформатори серії Eco+P  для ГЕС

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Спеціалісти компанії SEA SpA розробляють трансформатори різних типів для застосування у сонячній електроенергетиці для всіх типів СЕС: TTO, TTR, OTN та OTR.

Сухі та масляні трансформатори успішно працюють на сонячних електростанціях (зокрема, в Україні).

Трансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+PТрансформатор для альтернативної енергетики Eco+P

Основні характеристики сухих трансформаторів серії TTR Eco+P

Спеціальна серія сухих трансформаторів виробництва компанії SEA SpA (Італія) із литою ізоляцією має виняткові характеристики за Європейськими стандартами якості. Трансформатори призначені для розвитку технологій збереження навколишнього середовища.

Номінальна потужність кВА 630 1000 1600 2000 2300
Po (No load losses) Вт 800 950 2000 2000 2200
Pk 75°C (Short circuit losses) Вт 5800 9800 12500 14500 16500
Pk 120°C (Short circuit losses) Вт 6500 11000 13750 16250 18500
Uk 75°C (Impedance) % 4 6 6 6 6
Довжина мм 1530 1600 1900 2100 2220
Ширина мм 765 765 765 765 765
Висота мм 1550 1600 1650 1700 1750
Загальна вага кг 2250 3200 3950 4200 4600

 

Екологічні трансформатори успішно застосовуються у таких галузях, як цивільне будівництво, промисловість, залізничний транспорт тощо; їх рекомендується використовувати для будівництва лікарень.

Трансформатори для альтернативної енергетики Eco+P успішно експлуатуються у різних секторах електрогенерації практично всіх європейських країн, включаючи Україну.

 

Щоб ознайомитися з детальною інформацією, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та купити екологічні трансформатори, зверніться до офісу Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua . 

Контакти наших представництв у регіонах вказані на сторінці "Контакти".

Top