Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Послуги з впровадження WIM систем

Компанія СЕА здійснює повний обсяг робіт із впровадження систем динамічного зважування транспортних засобів у русі — Weigh-in-Motion, — а саме: проєктування, постачання, монтаж обладнання та опорних конструкцій, а також введення в експлуатацію та технічну підтримку системи WIM.

Проєктування та узгодження уповноваженими органами

Компанія СЕА розробляє всю проєктну документацію для систем динамічного зважування автотранспорту, згідно з вимогами Державних будівельних норм і стандартів, з урахуванням європейського стандарту COST 323 для систем WIM.

Проєктна документація узгоджується відповідними уповноваженими органами згідно з українським законодавством.

Процес підготовки проєктної документації включає в тому числі:

  • результати вимірювань і досліджень (наприклад, огляд майданчика, вимірювання, геодезичні та інші інженерні вишукувальні роботи, оновлення вихідних даних, остаточне оформлення технічного завдання на проєктні роботи, заповнення анкет для отримання технічних вимог і т.д.);
  • підготовку технічного завдання на проєктування;
  • структурну схему комплексу технічного обладнання;
  • опис комплексу технічного обладнання та алгоритмів його роботи;
  • схему розміщення обладнання і схему розводки для кожного майданчика, де буде встановлена система динамічного зважування, а також майданчики для установки обладнання бек-офісу системи динамічного зважування;
  • підготовку проєктно-кошторисної документації.

Постачання і монтаж обладнання

Усе обладнання, яке поставляється Компанією СЕА, і пов'язані з ним роботи спроєктовані, виготовлені і випробувані відповідно до високих стандартів інжинірингу з використанням тільки високоякісних матеріалів, придатних для зовнішніх умов.

Постачання продукції та монтаж обладнання Компанією СЕА відповідає вимогам ISO 9001:2015.

Для забезпечення правильної установки датчиків та індуктивних петель фахівці Компанії СЕА пройшли навчання і отримали сертифікати і допуск до самостійних монтажних робіт, а також забезпечення технічного обслуговування обладнання на об'єктах WIM. 

Підключення до інженерних мереж

Для майданчиків, на яких встановлюються системи динамічного зважування, і в допоміжному офісі для цих систем Компанія СЕА виконує всі необхідні підключення до інженерних мереж (електричним і телекомунікаційним).

Організація робіт і безпека праці

Усі роботи виконуються відповідно до чинних українських стандартів і норм безпеки праці та промислової безпеки.

Забезпечується дотримання чинних норм і правил з охорони праці, охорони навколишнього середовища та безпеки на будівельних майданчиках..

Гарантійний період і послуги технічної підтримки

Компанія СЕА має сервісний центр з підготовленим персоналом, необхідним спеціальним обладнанням і складом запасних частин.

Протягом усього терміну дії гарантії, а також після його закінчення, Компанія СЕА гарантує надійне технічне обслуговування системи динамічного зважування

Компанія СЕА займається проєктуванням, розробкою програмного забезпечення, монтажем, впровадженням і підтримкою систем WIM. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua.

Top