Контролери розподілених систем

Розподілені системи складаються з безлічі територіально рознесених програмованих логічних контролерів (ПЛК) та модулів введення-виведення. Кожен контролер працює зі своєю групою пристроїв введення-виводу та обслуговує певну частину об'єкта управління. Правильний вибір ПЛК забезпечує надійність, довговічність, масштабованість та функціональність розподілених систем. Компанія СЕА пропонує повний спектр ПЛК та модулів введення-виведення для АСУ металургійних підприємств, нафтохімії, газорозподільних підстанцій, систем забезпечення будівель та ін.

До складу розподіленої системи можуть входити модулі збору сигналів, програмовані логічні контролери, бокс-комп'ютери, панельні комп'ютери. Можливе поєднання в одній системі компонентів різних серій: ADAM-4000, ADAM-6000, APAX і т.д.

 

Купити контролер для розподіленої системи, дізнатися ціну та додаткову інформацію з обладнання для промислової автоматизації, можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел. +38 044 330 00 88, або відправивши запит на e-mail: info@sea.com.ua.

Top