Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Проєктування та будівництво світлофорних об'єктів

Проєктування нових світлофорних об'єктів та зміна роботи існуючих є одним з основних способів підвищення безпеки та поліпшення загальної дорожньо-транспортної ситуації в населених пунктах.

Дорожній контролерПішохідний світлофор з кнопкою виробництва СЕА

Компанія СЕА займається не лише виробництвом і продажами світлофорної продукції, а також має багаторічний досвід проєктування, проведення будівельно-монтажних робіт і обслуговування світлофорних об'єктів.

Першочерговим завданням для України є економія енергоресурсів: завдяки використанню енергоефективного світлофорного обладнання Компанія СЕА гарантує Замовнику мінімальні експлуатаційні витрати спроєктованих нами світлофорних об'єктів.

У портфелі Компанії СЕА є безліч проєктів з модернізації існуючих світлофорних об'єктів. Заміна старих лампових світлофорів на нові світлодіодні SEAТМ не тільки швидко окупається, але і створює новий імідж сучасного міста. Також, наші послуги користуються попитом у випадках, коли потрібно усунути недоліки існуючих схем організації руху на перехрестях чи виконати монтаж світлофорів на перепланованих перехрестях.

Під час будівництва світлофорних об'єктів Компанією СЕА використовуються тільки високоякісні та надійні засоби організації дорожнього руху:

  • транспортні та пішохідні світлодіодні світлофори SEAТМ;
  • додаткові світлофорні модулі і табло зворотного звіту часу;
  • дорожні контролери;
  • комплекси звукового та тактильного дублювання сигналів пішохідних світлофорів;
  • система автоматичного управління рухом – «зелена хвиля».

Установка світлофора виробництва СЕАСвітлофор виробництва Компанії СЕАДорожній контролер

Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проєкти АСУДР і організації дорожнього руху, здійснюють проєктування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів.

Компанія має всі необхідні ресурси для виробництва світлофорів та їх монтажу, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

 

Для отримання додаткової інформації щодо проєктування та будівництва світлофорних об'єктів зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top