× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Проектування і будівництво світлофорних об'єктів

Проектування нових світлофорних об'єктів та зміна роботи існуючих є одним з основних способів підвищення безпеки та поліпшення загальної дорожньо-транспортної ситуації в населених пунктах.

Дорожній контролерПішохідний світлофор з кнопкою виробництва СЕА

Компанія СЕА займається не лише виробництвом і продажами світлофорної продукції, а також має багаторічний досвід проектування, проведення будівельно-монтажних робіт і обслуговування світлофорних об'єктів.

Першочерговим завданням для України є економія енергоресурсів: завдяки використанню енергоефективного світлофорного обладнання Компанія СЕА гарантує Замовнику мінімальні експлуатаційні витрати спроектованих нами світлофорних об'єктів.

У портфелі Компанії СЕА є безліч проектів з модернізації існуючих світлофорних об'єктів. Заміна старих лампових світлофорів на нові світлодіодні SEAТМ не тільки швидко окупається, але і створює новий імідж сучасного міста. Також, наші послуги користуються попитом у випадках, коли потрібно усунути недоліки існуючих схем організації руху на перехрестях чи виконати монтаж світлофорів на перепланованих перехрестях.

Під час будівництва світлофорних об'єктів Компанією СЕА використовуються тільки високоякісні та надійні засоби організації дорожнього руху:

  • транспортні та пішохідні світлодіодні світлофори SEAТМ;
  • додаткові світлофорні модулі і табло зворотного звіту часу;
  • дорожні контролери;
  • засоби звукового супроводу сліпих та слабозорих пішоходів
  • система автоматичного управління рухом – «зелена хвиля».

Установка світлофора виробництва СЕАСвітлофор виробництва Компанії СЕАДорожній контролер

Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проекти АСУД і організації дорожнього руху, здійснюють проектування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів.

Компанія має всі необхідні ресурси для виробництва світлофорів та їх монтажу, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

 

Для отримання додаткової інформації щодо проектування та будівництва світлофорних об'єктів зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 291-00-41 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top