Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Пристрої звукового оповіщення

Пристрій звукового супроводу пішоходів ПЗС-СЕА-3А

Компанія СЕА пропонує нову лінійку пристроїв звукового та тактильного дублювання сигналів пішохідних світлофорів (світлофори, які говорять) власного виробництва.

Загальна інформація

  • Пристрої звукового оповіщення призначені для звукового супроводу пішохідної світлофорної фази;
  • Робота пристроїв звукового оповіщення покращує орієнтацію пішоходів під час переходу через вулицю;
  • Використання пристроїв звукового та тактильного дублювання сигналів пішохідних світлофорів дозволяє зменшити ризик аварійних випадків на пішохідних переходах;
  • Ці пристрої дозволяють людям з обмеженими фізичними можливостями повноцінно брати участь в щоденному дорожньому процесі.

ПЗС-СЕА-3А

Пристрій звукового оповіщення ПЗС-СЕА-3В

Цей пристрій звукового супроводу пішоходів в корпусі з габаритними розмірами 175x91x51 мм для зовнішніх застосувань можна встановлювати всередині пішохідних і транспортних світлофорів виробництва Компанії СЕА, з зовнішнім додатковим рупорним гучномовцем потужністю 15 Вт, USB-інтерфейсом для редагування установок і заміни відтворюваних звукових mp3 файлів з назвами вулиць, кабелем підключення вхідних сигналів довжиною 0.8 метрів. Електроживлення 220В AC від сигналів "зелений" і "червоний" дорожнього контролера. В якості опції, ПЗС-СЕА-3А може підключатися до пішохідного викличного табло ТВП-СЕА-3.

ПЗС-СЕА-3А1

Аналог ПЗС-СЕА-3А, що працює спільно з ТВП-СЕА-3, але при натисканні кнопки на ТВП-СЕА-3 включається звуковий супровід світлофорних сигналів на 5 хвилин без функції виклику дозволяючого сигналу пішохідного світлофора. Такий тип пристрою рекомендується встановлювати на пішохідних переходах, розташованих в безпосередній близькості від житлових будинків.

ПЗС-СЕА-3В

Цей пристрій звукової орієнтації в корпусі з габаритними розмірами 235x175x92 мм для зовнішніх застосувань має вбудований HI-FI динамік потужністю 15 Вт, USB-інтерфейс для редагування установок і заміни відтворюваних звукових mp3 файлів з назвами вулиць, кабель підключення вхідних сигналів довжиною 0.8 метрів. Електроживлення 220 В AC подається від сигналів "зелений" і "червоний" дорожнього контролера. Як варіант, ПЗС-СЕА-3В може підключатися до викличного пішохідного табло ТВП-СЕА-3. Пристрій кріпиться в горизонтальній площині, тим самим забезпечується найкраще поширення звукового сигналу в області світлофорного переходу, корпус захищений антикорозійним покриттям.

ПЗС-СЕА-3B1

Аналог ПЗС-СЕА-3B, що працює разом з ТВП-СЕА-3: при натисканні кнопки на табло вмикається звуковий супровід світлофорних сигналів на 5 хвилин без функції виклику дозволяючого сигналу пішохідного світлофора. Цей пристрій рекомендовано встановлювати на пішохідних переходах біля житлових будинків. Пристрій кріпиться в горизонтальній площині, корпус має антикорозійний захист.

ТВП-СЕА-3

Табло викличне пішохідне для управління пішохідною фазою

Табло викличне пішохідне для управління пішохідною фазою в корпусі розміром 175x91x51 мм для зовнішніх застосувань, з кнопкою зі світлодіодною індикацією, вібродвигуном, кабелем підключення довжиною 2.8 метрів та клемниками PHOENIX на дін-рейку. Кріплення надають можливість установки табло всередині пішохідного або транспортного світлофора виробництва Компанії СЕА. Електробезпечна напруга всіх сигналів управління від пристрою звукового супроводу ПЗС-СЕА-3А/B/A1/B1 або дорожнього контролера (не більше) – 12 В DC.

 

Для отримання кваліфікованої консультації про пристрої звукового оповіщення на дорогах зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top