× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Приймачі IrDA

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 19.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!

Що таке IrDA?

Приемопередатчики IrDA, IrDAInfraRed Data Association — група стандартів, які описують протоколи фізичного і логічного рівня передачі даних з використанням інфрачервоного діапазону світлових хвиль в якості середовища передачі. У цій спеціальній формі радіопередачі сфокусований промінь світла в інфрачервоному частотному спектрі, який вимірюється в терагерц або трильйони герц (циклів в секунду), модулюється інформацією і відправляється від передавача до приймача на відносно короткій відстані. Інфрачервоне випромінювання (ІК) — це та ж технологія, яка використовується для управління телевізором за допомогою пульта дистанційного керування.

Інфрачервона передача даних відіграє важливу роль в бездротовій передачі даних через популярність ноутбуків, персональних цифрових помічників (КПК), цифрових камер, мобільних телефонів та інших пристроїв. Серед існуючих застосувань або ймовірних можливостей:

  • Відправлення документа з вашого ноутбука на принтер
  • Обмін візитними картками між кишеньковими ПК
  • Координація розкладів і телефонних книг між вашим персональним комп'ютером і ноутбуком
  • Факс із вашого ноутбука на віддалений факс через громадський телефон
  • Цифрові фотоапарати, які можуть передавати зображення на ваш комп'ютер

Інфрачервоний зв'язок включає приймач (комбінований передавач і приймач) в обох пристроях, які обмінюються даними. Спеціальні мікрочіпи забезпечують цю можливість. Крім того, одному або обом пристроям може знадобитися спеціальне програмне забезпечення, щоб зв'язок міг бути синхронізований. 

Приймач IrDA Компанії СЕА

Компанія СЕА пропонує купити інфрачервоний адаптер від провідного виробника даних товарів компанії Vishay Semiconductors. У портфелі компанії представлені:

Приемопередатчики IrDA

1. Інфрачервоні приймачі (апаратне забезпечення, яке передає інформацію від інфрачервоного пульта дистанційного керування на інший пристрій за допомогою прийому і декодування сигналів. Як правило, приймач виводить код для унікальної ідентифікації інфрачервоного сигналу, який він приймає). Інфрачервоний приймач використовується в ІК-системі для контролю і керування пристроями шляхом відправки сигналів.
 
2. Інфрачервоні трансивери (передавачі та приймачі, об'єднані в одноконтурний блок. Деякі приймачі можуть передавати і приймати сигнали одночасно, в той час як інші можуть робити тільки по одному за раз. В залежності від типу трансивера пристрій може мати широкий світловий промінь або сфокусований промінь, який вимагає більш точного позиціонування для правильної роботи). ІК-трансивери зазвичай використовуються в пристроях зв'язку, таких як мобільні телефони. Їх також можна використовувати для введення та збору даних в польових умовах. 
 
Для того щоб купити IrDA, а також отримати додаткову інформацію звертайтеся до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном + 38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top