× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Модулі збирання сигналів

Інформація дійсна на 19.05.2024 р.


Блок винтовых зажимов со светодиодным индикатором с креплением на DIN-рельс
100-pin SCSI-II терминальный блок для монтажа на DIN-рейку
4-канальная установочная панель для твердотельных модулей ввода/вывода
4-канальный модуль силовых реле с креплением на DIN-рельс
Шинный модуль, 1 посадочное место
Шинный модуль, 2 посадочных места
Модуль аналогового ввода, 8 каналов для термометров сопротивления
12-канальный модуль ввода аналогового сигнала
12-канальный скоростной модуль ввода аналогового сигнала
8-канальный модуль аналогового вывода
24-канальный модуль дискретного ввода/вывода
12-канальный модуль дискретного вывода (реле)

Що таке збір даних?
Збір даних (DAQ) – це процес вимірювання електричних чи фізичних явищ, таких як напруга, струм, температура, тиск чи звук за допомогою комп'ютера. Система DAQ складається з датчиків, вимірювального обладнання DAQ та комп'ютера з програмованим програмним забезпеченням. У порівнянні з традиційними вимірювальними системами системи DAQ на базі ПК використовують обчислювальну потужність, продуктивність, можливості відображення та можливості підключення стандартних комп'ютерів, забезпечуючи більш потужне, гнучке та економічно ефективне рішення для вимірювань.

Різні типи сигналів необхідно вимірювати та генерувати по-різному. Датчик (перетворювач) - це пристрій, який перетворює фізичне явище на вимірюваний електричний сигнал, такий як напруга або струм. Ви також можете відправити вимірюваний електричний сигнал на датчик, щоб створити фізичне явище. З цієї причини важливо розуміти різні типи сигналів та їх відповідні атрибути.

Функції пристроїв DAQ:

  • Аналогові входи вимірюють аналогові сигнали
  • Аналогові виходи генерують аналогові сигнали
  • Цифрові входи/виходи вимірюють та генерують цифрові сигнали
  • Лічильник/таймери вважають цифрові події, або генерують цифрові імпульси/сигнали

Існують пристрої, які призначені тільки для однієї з перерахованих вище функцій, а також багатофункціональні пристрої, які підтримують їх усі. Ви можете знайти термінал збору даних із фіксованою кількістю каналів для однієї функції, включаючи аналогові входи, аналогові виходи, цифрові входи/виходи або лічильники.
Багатофункціональні модулі збору сигналів мають фіксований лічильник каналів, але пропонують комбінацію аналогових входів, аналогових виходів, цифрових входів/виходів. Багатофункціональні пристрої підтримують різні типи введення/виводу, що дає вам можливість звертатися до багатьох різних програм, які не були б у однофункціонального пристрою збору даних.

Інший варіант – модульна платформа, яку можна налаштувати відповідно до ваших вимог. Модульна система складається з шасі для керування синхронізацією різних модулів введення/виведення. Перевага модульної системи полягає в тому, що можна вибирати різні модулі, які мають унікальні цілі, тому можлива більша кількість конфігурацій. За допомогою цієї опції можна знайти модулі, які виконують одну функцію більш точно, ніж багатофункціональний пристрій.

Апаратне забезпечення збору даних діє як інтерфейс між комп'ютером та зовнішнім середовищем. Він переважно функціонує як пристрій, який оцифровує вхідні аналогові сигнали, щоб комп'ютер міг їх інтерпретувати. Інші функції збору даних включають:

  • Аналоговий вхід/вихід
  • Цифровий вхід/вихід
  • Лічильник / таймери
  • Багатофункціональність - комбінація аналогових, цифрових та рахункових операцій на одному пристрої

Компанія СЕА пропонує модулі збору даних від провідного світового лідера у галузі обладнання для промислової автоматизації Advantech. У каталозі представлені пристрої збирання даних популярних серій ADAM та APAX.

Для того щоб купити модулі збору сигналів та отримати додаткову інформацію про товар, звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua.

Top