Компактні одноплатні комп`ютери

Інформація дійсна на 30.11.2023 р.


Одноплатный компьютер с расширенным диапазоном рабочих температур

Встановлювані в корпусі кінцевого приладу, процесорні плати різних формфакторів, що вбудовуються, є його обчислювальним ядром, а також можуть виконувати роль основи системи збору інформації і забезпечувати підключення дисплея і пристроїв введення людино-машинного інтерфейсу. Для таких вбудованих плат важливими параметрами є низьке енергоспоживання та тепловиділення, велика кількість інтерфейсів введення-виводу для підключення периферійних пристроїв, що суперечить вимогам з мінімізації габаритних розмірів.

Компактні одноплатні комп'ютери для застосування у спеціальній техніці, або у складі апаратури транспортних засобів можуть працювати у широкому температурному діапазоні за впливу вібрації та ударів.

Різноманітність процесорних плат, що поставляються, надає інженеру можливість вибрати оптимальний для його прикладного завдання компроміс між функціональною насиченістю і габаритами з одного боку, а також ціною і рівнем стійкості до механічних і кліматичних впливів, з іншого боку.

Компанія СЕА постачає обладнання для промислової автоматизації від провідних виробників у цій галузі. У програмі постачання компанії одноплатні комп'ютери в різних формфакторах:

  • Nano-ITX, Pico-ITX
  • EPIC, EBX
  • 2,5", 3,5", 5,25"
  • PC-104, PC-104+, PCI-104

Купити одноплатний комп'ютер, уточнити ціну одноплатного комп'ютера, а також для отримання більш докладної інформації про компактні одноплатні комп'ютери звертайтесь до центрального офісу Компанії СЕА за тел.: +38 (044) 330-00-88, або пишыть на електронну пошту info@sea.com.ua.

Top