Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

DC/DC-перетворювачі

DC / DC-перетворювачі призначені для перетворення вхідної постійної напруги в постійну напругу на виході (іншого або такого ж номіналу) і / або реалізації гальванічної розв'язки вхідних і вихідних ланцюгів. Більшість конверторів мають широкий (2:1) або ультраширокий (4:1) діапазон вхідних напруг, що дозволяє використовувати DC / DC перетворювачі для забезпечення стабільної постійної напруги на виході перетворювача, незалежно від зміни вхідної напруги.

Компанія СЕА пропонує великий вибір  DC / DC-конверторів від компаній виробників MEAN WELL Enterprises Co., LtdTraco Electronic AGPEAK Electronics GmbHMT-Power різноманітного конструктивного виконання. Велика кількість DC / DC блоків живлення, купити які Ви можете у нас, знаходяться на складі Компанії СЕА, зокрема перетворювачі 24 В та 12 В для промислових застосувань і перетворювачі 12 В та 24 В для транспортних та інших застосувань.

Також, можливе виробництво «під замовлення» конверторів потужністю до 22 кВт відповідно до технічних вимог замовника.

 

Отримати більш детальну інформацію про DC / DC-перетворювачі (конвертори), а також, купити знижуючі та підвищуючі DC / DC-перетворювачі (конвертори) в Києві та Україні, Ви можете по телефону: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 352 98 56 по e-mail: info@sea.com.ua або залишивши заявку на нашому сайті (попередньо зареєструвавшись).

Top