Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

PEAK electronics GmbH

Спеціалізована компанія PEAK electronics GmbH має багаторічний досвід у сфері виготовлення високоякісних перетворювачів струму: багата різноманітність стандартних товарів доповнюється щорічно розробками за проєктами користувача, вся продукція сертифікована згідно ISO9001.

Становлення та розвиток PEAK electronics

1998 – Компанія була заснована в Боденхаймі, Німеччина, і займалася лише розробкою та продажем конвертерів постійного струму потужністю 0.25 – 2 Вт у SIP та DIP-корпусах.

2000 – Нова назва, PEAKelectronics GmbH, та перше прийняття участі у найбільшій у Європі виставці електроніки «Electronica» у Мюнхені.

2002 – Успішна сертифікація "розробки, виробництва та розповсюдження" DC/DC-перетворювачів (з розширеною потужністю до 6 Вт) згідно з ISO2001 від TÜV Rheinland.

2003 – Офіційна навчальна компанія для «оптових та роздрібних продавців/продавців». Переїзд до міста Наккенгайм (зараз там розташована функціональна будівля компанії). Розширення дистриб'юторської мережі у Європі.

2004 – Представлено розширений діапазон DC/DC-перетворювачів до 75 Вт.

2006 – Позначка "Зроблено у Німеччині" на всіх товарах. Перетворювачі постійного струму у корпусі DIN-RAIL. Оздоблення проводиться відомими німецькими партнерами з виробництва та розвитку.

2008 – Запуск виробництва нових модулів AC/DC від 1,65 до 25 Вт та світлодіодних драйверів.

2010 – На додаток до існуючого асортименту запущено нові перемикачі регулятори від 500 мА до 2 А.

2010 – Запуск нових модулів AC/DC у діапазоні потужності від 15 до 240 Вт у корпусі DIN RAIL. Новий посібник, новий сайт.

Партнери: США (перший закордонний партнер із продажу, 2002), Сінгапур (закордонний партнер в Азії, 2008), Індія (2013).

Постачанням продукції PEAK electronics GmbH на територію України займається Компанія СЕА.

Top