× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Комп`ютери на модулі

Інформація дійсна на 24.05.2024 р.

Модуль стандарта COM-Express SOM–AB5500
COM express Type 6 с интегрированным процессором AMD G-series
Процессорный модуль стандарта COM-Express Compact на базе процессоров Intel® Atom™ N455/D525
Процессорный модуль стандарта COM-Express Basic на базе процессоров Intel® Core™ i7/i5/i3
Встраиваемый микропроцессорный модуль
Встраиваемый микропроцессорный модуль
Встраиваемый микропроцессорный модуль
Процессорный модуль форм фактора COM Express® Mini на базе процессоров серии Intel® AtomTM E3800 
Компьютер на модуле, платформа Intel 4th Generation Atom™ Processor
Процессорный модуль стандарта COM-Express на базе процессора Intel® Atom™ N2800.
COM Express модуль на базе процессоров 3rd Gen. Intel® Core™
COM Express модуль на базе процессоров 4th Gen. Intel® Core™
«Компьютер-на-модуле» форм-фактора ETX
процессорный модуль стандарта ETX

Комп'ютер-на-модулі є високоінтегрованими компонентами одноплатних комп'ютерів, які підтримують розширення системи та налаштування під конкретні програми. Модуль ЦП забезпечує основні функціональні можливості, в той час як усі специфічні для застосування функції вбудовані в базову плату, створюючи підлозі налаштовується рішення для вбудованого ПК. Поєднання готового комп'ютера з модулем та несучої плати для конкретного додатка пропонує повну платформу для створення будь-яких кінцевих продуктів для різних застосувань, таких як медицина, промислова автоматизація, авіакосмічна промисловість, робототехніка та ін.

Комп'ютери, що вбудовуються на модулях, - це готові до застосування суперкомпоненти, які забезпечують інженерам високу ефективність проектування. Однією з переваг є той факт, що відомість матеріалів скорочена від багатьох компонентів до одного модуля для ядра обробки, але це лише менша частина приросту ефективності. Більш важливим є скорочення зусиль, необхідних для розробки процесора, ОЗП та високошвидкісних інтерфейсів, з одного боку, та створення всього пакету підтримки плати з усіма необхідними драйверами, бібліотеками та API-інтерфейсами, з іншого. Уся ця робота вже виконана, і модулі можна розгорнути майже так само просто, як новий процесор на материнській платі. Комп'ютер на модулях забезпечує практично нескінченну масштабованість. У той час як заміна процесора може виконуватися лише за допомогою сумісних за висновками процесорів, які, як правило, доступні лише для певного покоління процесорів, на комп'ютерах на модулях в основному можуть розміщуватись всі процесори від усіх провідних виробників вбудованих процесорів. Одним із прикладів є оновлення з 5-го покоління процесорів Intel Core до 6-го покоління, де змінилися масив сітки та інтерфейс пам'яті. При використанні плати, що настроюється, дизайнерам доведеться переробляти свою друковану плату. З комп'ютерами на модулях перемикання між поколіннями процесорів та постачальниками набагато простіше і завжди можливе. Нове покоління продуктів можна запустити, просто переключивши модуль.

Компанія СЕА пропонує промислові комп'ютери на модулі від провідних виробників обладнання для автоматизації таких компаній, як Advantech та Aaeon. У програму постачання входять такі комп'ютери на модулі:

  • ETX/XTX
  • COM Express
  • Rabbit

Для того, щоб купити комп'ютери на модулі, або отримати додаткову інформацію про товар, звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

Top