Комп`ютери на модулі

Комп'ютери на модулі є високоінтегрованими компонентами одноплатних комп'ютерів, які підтримують розширення системи та налаштування під конкретні програми. Модуль ЦП забезпечує основні функціональні можливості, в той час як усі специфічні для застосування функції вбудовані в базову плату, створюючи підлозі налаштовується рішення для вбудованого ПК. Поєднання готового комп'ютера з модулем та несучої плати для конкретного додатка пропонує повну платформу для створення будь-яких кінцевих продуктів для різних застосувань, таких як медицина, промислова автоматизація, авіакосмічна промисловість, робототехніка та ін.

Комп'ютери, що вбудовуються на модулях, - це готові до застосування суперкомпоненти, які забезпечують інженерам високу ефективність проектування. Однією з переваг є той факт, що відомість матеріалів скорочена від багатьох компонентів до одного модуля для ядра обробки, але це лише менша частина приросту ефективності. Більш важливим є скорочення зусиль, необхідних для розробки процесора, ОЗП та високошвидкісних інтерфейсів, з одного боку, та створення всього пакету підтримки плати з усіма необхідними драйверами, бібліотеками та API-інтерфейсами, з іншого. Уся ця робота вже виконана, і модулі можна розгорнути майже так само просто, як новий процесор на материнській платі. Комп'ютер на модулях забезпечує практично нескінченну масштабованість. У той час як заміна процесора може виконуватися лише за допомогою сумісних за висновками процесорів, які, як правило, доступні лише для певного покоління процесорів, на комп'ютерах на модулях в основному можуть розміщуватись всі процесори від усіх провідних виробників вбудованих процесорів. Одним із прикладів є оновлення з 5-го покоління процесорів Intel Core до 6-го покоління, де змінилися масив сітки та інтерфейс пам'яті. При використанні плати, що настроюється, дизайнерам доведеться переробляти свою друковану плату. З комп'ютерами на модулях перемикання між поколіннями процесорів та постачальниками набагато простіше і завжди можливе. Нове покоління продуктів можна запустити, просто переключивши модуль.

Компанія СЕА пропонує промислові комп'ютери на модулі від провідних виробників обладнання для автоматизації таких компаній, як Advantech та Aaeon. У програму постачання входять такі комп'ютери на модулі:

  • ETX/XTX
  • COM Express
  • Rabbit

Для того, щоб купити комп'ютери на модулі, або отримати додаткову інформацію про товар, звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

Top