Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Джерела живлення

AC/DC-перетворювачі призначені для перетворення вхідної змінної мережевої напруги (однофазної або трифазної) у постійну напругу на виході та будуються за схемою імпульсного перетворення зі стабілізацією вихідної напруги.
DC/DC-перетворювачі призначені для перетворення вхідної постійної напруги на постійну напругу на виході (іншого або такого ж номіналу) та/або реалізації гальванічної розв'язки вхідних та вихідних ланцюгів.
DC/AC-перетворювачі напруги призначені для перетворення вхідної постійної напруги на змінну напругу на виході.
Аксесуари для джерел живлення являють собою пристрої та пристрої, призначені для забезпечення певних режимів роботи, монтажу, поліпшення необхідних характеристик та/або розширення функціональності блоків живлення.

Компанія СЕА пропонує широкий вибір модульних джерел живлення (AC/DC - перетворювачі напруги (блоки живлення), DC/DC-перетворювачі та DC/AC-інвертори) для різних пристроїв, а також систем промислової і споживчої електроніки.

Здійснюючи прямі поставки від найбільших світових виробників, Компанія СЕА пропонує блоки живлення таких брендів, як: Traco Electronic AG, MEAN WELL Enterprises Co. Ltd., COSEL Co., Peak Electronics GmbH, MT-Power і т.д., широка номенклатура перетворювачів напруги яких дозволяє задовольнити будь-які запити клієнта, а технічний персонал допоможе підібрати оптимальні варіанти рішень поставлених завдань.

Залежно від необхідного конструктивного виконання мережеві блоки живлення, DC/DC-конвертори і DC/AC-інвертори діляться на кілька основних груп за типом корпусу (в корпусі / кожусі, на DIN-рейку, на друковану плату, відкритого виконання, в 19"-стійку, адаптери, для LED і т.д.), які представлені на нашому сайті.

Також, Компанія СЕА може запропонувати споживачеві, як однополярний перетворювач напруги, так і двополярне джерело живлення.

Велика частина джерел живлення і аксесуарів для них підтримується в наявності на складі компанії, при цьому можливе замовлення, в тому числі і роздрібних партій, безпосередньо від виробника.

Вибрати перетворювач напруги, необхідний для вирішення того чи іншого завдання, можна на нашому сайті, зайшовши в необхідну категорію джерел живлення.

 

Купити блоки живлення можна, зателефонувавши за номером +38 (044) 330-00-88, e-mail info@sea.com.uaабо заповнивши форму на сайті.

Top