× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Источники питания

AC/DC-преобразователи предназначены для преобразования входного переменного сетевого напряжения (однофазного или трехфазного) в постоянное напряжение на выходе и строятся по схеме импульсного преобразования со стабилизацией выходного напряжения.
DC/DC-преобразователи предназначены для преобразования входного постоянного напряжения в постоянное напряжение на выходе (другого или такого же номинала) и/или реализации гальванической развязки входных и выходных цепей.
DC/AC-преобразователи напряжения предназначены для преобразования входного постоянного напряжения в переменное напряжение на выходе.
Аксессуары для источников питания представляют собой устройства и приспособления, предназначенные для обеспечения определенных режимов работы, монтажа, улучшения требуемых характеристик и/или расширения функциональности блоков питания.

Компанія СЕА пропонує широкий вибір модульних джерел живлення (AC/DC - перетворювачі напруги (блоки живлення), DC/DC-перетворювачі та DC/AC-інвертори) для різних пристроїв, а також систем промислової і споживчої електроніки.

Здійснюючи прямі поставки від найбільших світових виробників, Компанія СЕА пропонує блоки живлення таких брендів, як: Traco Electronic AG, MEAN WELL Enterprises Co. Ltd., COSEL Co., Peak Electronics GmbH, MT-Power і т.д., широка номенклатура перетворювачів напруги яких дозволяє задовольнити будь-які запити клієнта, а технічний персонал допоможе підібрати оптимальні варіанти рішень поставлених завдань.

Залежно від необхідного конструктивного виконання мережеві блоки живлення, DC/DC-конвертори і DC/AC-інвертори діляться на кілька основних груп за типом корпусу (в корпусі / кожусі, на DIN-рейку, на друковану плату, відкритого виконання, в 19"-стійку, адаптери, для LED і т.д.), які представлені на нашому сайті.

Також, Компанія СЕА може запропонувати споживачеві, як однополярний перетворювач напруги, так і двополярне джерело живлення.

Велика частина джерел живлення і аксесуарів для них підтримується в наявності на складі компанії, при цьому можливе замовлення, в тому числі і роздрібних партій, безпосередньо від виробника.

Вибрати перетворювач напруги, необхідний для вирішення того чи іншого завдання, можна на нашому сайті, зайшовши в необхідну категорію джерел живлення.

 

Купити блок живлення можна, зателефонувавши за номером (044) 330-00-88, або заповнивши форму на сайті.

Top