Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Інтегральні мікросхеми

Кожен електронний пристрій, який ми використовуємо в нашому повсякденному житті, такі як мобільні телефони, ноутбуки, холодильники, комп'ютери, телевізори та інші електричні та електронні пристрої, виготовлені з використанням простих або складних схем. Електронні схеми реалізуються з використанням безлічі електричних та електронних компонентів, з'єднаних один з одним за допомогою з'єднання проводів для протікання електричного струму через безліч компонентів схеми.

Інтегральна мікросхема - це набір активних та пасивних елементів (резисторів, транзисторів, конденсаторів, діодів), які об'єднані в крихітний чіп та розміщені на напівпровідниковій підкладці для подальшої обробки (перетворення) сигналів.

Типи інтегральних мікросхем

Класифікація інтегральних мікросхем робиться на основі різних критеріїв. За видом оброблюваного сигналу вони поділені на аналогові, цифрові та аналого-цифрові інтегральні мікросхеми.

1. Цифрові інтегральні мікросхеми

Інтегральні мікросхеми, які працюють лише на кількох певних рівнях замість того, щоб працювати на всіх рівнях амплітуди сигналу, називаються цифровими ІС, і вони розроблені з використанням безлічі цифрових логічних вентилів, мультиплексорів, тригерів та інших електронних компонентів схем. Логічні вентилі працюють із двійковими вхідними даними або цифровими вхідними даними, такими як 0 та 1.

Цифрові ІС часто використовуються у комп'ютерах, мікропроцесорах, процесорах цифрових сигналів, комп'ютерних мережах та частотомірах. Існують різні типи цифрових інтегральних схем, такі як мікросхеми стандартної логіки, програмовані логічні інтегральні схеми (ПЛІС), мікросхеми пам'яті, інтегральні схеми керування живленням.

2. Аналогові інтегральні мікросхеми

Інтегральні мікросхеми, що працюють у безперервному діапазоні сигналів, називаються аналоговими ІС. В них перетворення і видача інформації здійснюються шляхом плавної зміни напруги чи струму. Мікросхеми з лінійною характеристикою (із заданим коефіцієнтом посилення вхідного сигналу без спотворення) називають лінійними АІМС.

Найбільш поширеним типом аналогових ІМС є операційні підсилювачі, що схожі на диференціальні підсилювачі, але мають дуже високий коефіцієнт посилення по напрузі. Вони бувають високоточні, багатоканальні, високовольтні, програмовані, швидкодіючі.

Для спеціалізованої обробки сигналів призначені багатоцільові підсилювачі - ця група АІМС розділена на силові, радіочастотні та інструментальні підсилювачі.

3. Аналого-цифрові інтегральні мікросхеми

Інтегральні мікросхеми, що виходять шляхом поєднання аналогових та цифрових мікросхем на одному кристалі, називаються аналогово-цифровими. Ці мікросхеми функціонують як цифро-аналогові перетворювачі, аналого-цифрові перетворювачі та тактові ІС.

Інтегральні мікросхеми знайдуть своє застосування в:

  • Годинниках
  • Телевізорах
  • ПК
  • Відеопроцесорах
  • Аудіо підсилювачах
  • Пристроях пам'яті
  • Логічних пристроях
  • Радіочастотних кодерів та декодерів

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам купити інтегральні мікросхеми в Україні від провідних виробників електронних компонентів таких як Microchip, STMicroelectronics NV, Texas Instruments та ін. У Вас є можливість замовити інтегральні мікросхеми оптом та в роздріб.

Для того щоб купити ІС або отримати додаткову інформацію звертайтесь до відділу електронних компонентів Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua .

Top