Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Про Компанію СЕА

SEA, компанія sea, Компанія СЕА

Група компаній, що представляє SEAтм, була заснована в 1990 році у Києві.

За більш ніж за 30 років новаторської діяльності та надійного партнерства СЕА трансформувалася з скромного малого підприємства в системну міжнародну компанію, провідного постачальника для промислових споживачів інноваційного обладнання та компонентів, розробника і виробника сучасних автоматизованих систем для міської інфраструктури та іншого високотехнологічного обладнання.

/// Поставка /// Виробництво /// Послуги /// Якість /// Історія ///

На підприємстві працює понад 300 висококваліфікованих фахівців. СЕА займає близько 2 000 м2 офісних площ, а виробничі і складські площі перевищують 4 000 м2.

Компанія реалізовує понад 50 000 позицій товарів і послуг, залишаючись провідним українським виробником і дистриб'ютором електронного обладнання для міської інфраструктури, транспортної і будівельної галузей, енергетики, медицини, військово-промислового комплексу, рекламно-розважальної індустрії та інших сфер.

Власні розробки Компанії СЕА успішно застосовуються в Україні, Молдові, Грузії, Казахстані та інших країнах.

 

Дистрибуція електронних компонентів і обладнання

Група компаній, що представляє SEAтм, займається постачанням в Україну кабельно-дротової продукції, обладнання та комплектуючих для сонячної енергетики, а також таких категорій товарів:

Електронні компонентиСвітлодіодна продукція та оптоелектронікаОбладнання для енергетикиДжерела живлення

Контрольно-вимірювальні приладиОбладнання та системи для промислової автоматизаціїЕлектротехнічна продукціяПаяльне обладнання і матеріали для пайки

 

Статус офіційного дистриб'ютора в Україні Компанії СЕА надали більше 70-ти виробників компонентів, приладів і систем. Прямі поставки здійснюються більш ніж від 300 світових виробників.

 

Розробка, виробництво і установка автоматизованого обладнання та систем

Комплексна система автоматизації об'єктів житлово-комунального господарства, моніторингу та обліку енергоресурсів з єдиним диспетчерським центром

Орієнтуючись на світові тенденції та керуючись вимогами міжнародних норм і стандартів, Компанія СЕА займається виробництвом і впровадженням сучасного та енергоефективного обладнання і систем для інфраструктури сучасного міста на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM, а саме:

 

Контрактне виробництво електроніки та інші послуги

Компанія СЕА надає повний спектр послуг сфери EMS: від розробки плат і пайки елементів до випуску готових виробів. Партнерам і замовникам пропонується виконання SMD і DIP монтажу друкованих плат будь-якого ступеня складності за найкоротший термін:

  • SMD монтаж здійснюється з використанням якісних витратних і технологічних матеріалів на сучасному високопродуктивному автоматичному обладнанні;
  • DIP монтаж виконується за міжнародними стандартами IPC / JEDEC;
  • для пайки вивідних компонентів застосовуються паяльні станції Weller, а для ручного монтажу — інструмент виробництва Erem і Piergiacomi.
 

Виробляються як окремо друковані плати для самостійного монтажу, так і плати з уже встановленими компонентами.

СЕА займається виготовленням шлейфів, джгутів та інших сполучних виробів будь-якої складності, маючи в наявності обладнання для нарізки / зачистки коаксіальних та звичайних дротів і обтискання різного роду контактів.

 

Підприємство також надає послуги з інжинірингу та супроводу комерційних проєктів, модернізації та технічного обслуговування паркувальних систем, комплектації виробів і великовузлового складання пристроїв — складальна ділянка випускає різну за типом, характером і функціональним призначенням продукцію.


Гарантія якості

Відділ тестування компанії укомплектований всім необхідним обладнанням, кваліфікований персонал ефективно виконує всі перевірки і усуває всі можливі неполадки в виробах ще до того, як вони покинуть виробничий цех. Тестування продукції дозволяє практично звести до нуля ризик виведення її з ладу під час експлуатації, що особливо важливо для складних систем, від яких вимагається стабільність роботи в жорстких умовах.

Контрактное производство

СЕА гарантує надійність і ефективність продукції власного виробництва, виконує 100% візуальний контроль всіх виробів відповідно до міжнародного промислового стандарту IPC-A-610F.

Система управління якістю підприємства — виготовлення виробів і розробка систем, надання послуг з постачання продукції, проведення монтажу, ремонту та технічного обслуговування об’єктів — сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Фінансова звітність компанії відповідає стандартам бухгалтерського обліку України:  Ознайомитись з аудиторським висновком щодо фінансової звітності Компанії СЕА за 2021 рік  Ознайомитись з аудиторським висновком щодо фінансової звітності Компанії СЕА за 2022 рік

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців Компанії СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальні рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.


Історія становлення Компанії СЕА 

каталог товарів та послуг 2023

1990   Мале підприємство СЕА починає діяльність із збірки і ремонту радіоелектроніки.
1992   На тлі зростаючого дефіциту електронних компонентів на ринку України компанія здійснює перші поставки комплектуючих для електронної галузі з-за кордону.
1993   Засновано видавництво "Радіоаматор", яке до сих пір випускає популярні профільні міжнародні журнали "Радіоаматор", "Радіокомпоненти" і "Електрик".
1995   Відкрито перший в країні спеціалізований магазин радіотехніки класу Hi-FI.
1997   З кінця 90-х років компанія поставляє підприємствам вимірювальні прилади, якісне паяльне обладнання та витратні матеріали, обладнання для АСУ, джерела живлення і електротехніку.
2002   СЕА відкриває офіс в Німеччині.
2004   Компанія відкриває офіс в Лондоні.
2007   Відкрито для роботи ділянки ручного і автоматичного монтажу.
2008   Почала розробляти і випускати вироби під товарною маркою SEA, такі як: світлодіодні світлофори і лічильники електроенергії, а також надавати послугу контрактного виробництва електроніки.
2009   Програма поставок доповнена обладнанням для енергетичного комплексу.
2010   Розробляються і впроваджуються системи для автоматизації ЖКГ SEAтм. На ринку під маркою SEA представлені світлодіодні екрани і медіафасади для рекламно-розважальної індустрії.
2011   Лінійка світлотехнічного напрямку поповнилася світлодіодними модулями і LED-платами власного виробництва. Окремий підрозділ розробляє і впроваджує апаратно-програмний комплекс супутникового моніторингу транспортних засобів — Cars-Control.
2012   Компанія приступила до розробки і виробництва паркоматів і паркувальних комплексів.
2013   Розпочато співпрацю з українськими атомними електростанціями.
2014   СЕА впровадила систему диспетчеризації трансформаторних підстанцій, а також приступила до реалізації систем "розумного міста", інтегруючи окремі автоматизовані комплекси в єдину міську інформаційну систему.
2015   Компанія СЕА подолала рубіж чверті століття! Пройдена сертифікація на відповідність стандарту ISO 9001:2015.
2016   Відкрито напрямок сонячної енергетики.
2017   Розпочато надання послуг із проектування і будівництва світлофорних об'єктів (дебют на виставці electronica в Мюнхені), а також - впровадження АСКРД СЕА.
2019   Новий напрямок діяльності — зважування автотранспорту в русі WIM (Weigh-in-Motion). Компанія СЕА виконує повний комплекс робіт з монтажу обладнання та впровадження систем WIM в Україні.
2020   Вже 30 років компанія СЕА є надійним партнером багатьох компаній та якісним виробником сучасних рішень для інфраструктури міст. Оновлено сертифікат ISO 9001:2015.
2022   Компанія розпочала виробництво універсальних модульних джерел безперебійного живлення на базі універсальних сонячних інверторів.
 

 


Завантажити Каталог Товарів та Послуг

Завантажити презентацію про компанію в форматі PDF можна тут.

  

 

Якщо у Вас виникли якісь запитання про діяльність Компанії СЕА або пропозиції про співпрацю, будемо раді відповісти на Ваші звернення за телефоном: (044) 330-00-88 або через e-mail: info@sea.com.ua. Інформацію про регіональні представництва можна дізнатися на сторінці Контакти.

Top