× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Лінзи для світлодіодів та аксесуари

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 01.12.2023 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL ADH
Carclo Tech. Plastics (Slough) Ltd.
Ціна за запитом
Упаковка: 48 шт.
Немає на складі
Holder for COB 19x19mm / wo electrical contacts
Ціна за запитом
Немає на складі
Holder for COB 28x28mm / wo electrical contacts
Ціна за запитом
Немає на складі
170.54 грн від 1 шт.
На складі: 1 шт.
~8+90°(50%int) for 3535, 5050 / L25,0xW25,0xH14,60 / PMMA / Single lens / Fastening: glue,screw
Ціна за запитом
Упаковка: 224 шт.
Немає на складі
C10781_IRIS
LED Lighting Lenses
Ціна за запитом
На складі: 2 шт.
C10860_IRIS-HLD
Ціна за запитом
На складі: 2 шт.
~10+100°(50%int) for 3535, 5050 / L29,0xW23,0xH12,69 / PMMA / Single lens / Fastening: glue,screw
Ціна за запитом
Упаковка: 224 шт.
На складі: 1 шт.
Ціна за запитом
Упаковка: 60 шт.
Немає на складі
Ціна за запитом
На складі: 10 шт.
~50° (50%int) for 3535, 5050 / L50,0xW50,0xh8,5mm / PMMA / lens for 4LED
64.68 грн від 1 шт.
Упаковка: 160 шт.
Немає на складі
asymmetric° for 3535 / L50,0xW50,0xH7,3mm / PMMA / lens for 4LED
Ціна за запитом
Упаковка: 160 шт.
Немає на складі
~19° (50%int.) for COB 12,5x12,5 : 19x19 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
160.34 грн від 1 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі
~30° (50%int.) for COB 19x19 : 28x28 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
154.4 грн від 120 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі
~30° (50%int.) for COB 19x19 : 28x28 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
154.4 грн від 120 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі

Застосування LED лінз

Світлодіодна оптика призначена для перерозподілу випромінюваного світлодіодами світла в просторі відповідно до заданої проєктом геометрією. Розрізняють первинну і вторинну оптику для світлодіодів, купити яку ви можете в Компанії СЕА. Вторинна оптична система, по суті, відноситься скоріше до конструкції не самих світлодіодів, а до конструкції світлодіодних освітлювальних приладів. Як і будь-який інший світильник, з газорозрядною лампою або лампою розжарювання, світлодіодний світильник потребує оптичну систему, яка з одного боку ефективно розподіляє світло, що випромінюється, фокусуючи його або навпаки, розсіюючи; з іншого боку вторинна оптика також служить і додатковим захистом твердотільного джерела світла від факторів зовнішнього середовища.

Первинна оптика застосовується в безпосередній близькості від джерела випромінювання і теплового випромінювання. Так, всупереч розхожій думці про те, що світлодіоди гріються, вони таки гріються. При невеликих абсолютних величинах теплового потоку, що генерується світлодіодом, відносна тепловіддача світлодіодів досить-таки велика, беручи до уваги крихітні розміри світлодіодів при загальному тренді до мінімізації габаритів і, при цьому, до підвищення потужності світлодіодів. Дана проблема є головним болем для розробників і виробників первинної оптики для світлодіодів.

Светодиодные линзыLED линза

Найбільш поширеними матеріалами, з яких виготовляються лінзи для лед, є поліметилметакрилат (PMMA) і полікарбонат (PC). Відмінні недорогі високотехнологічні матеріали дозволяють створювати світлодіодну оптику необхідної геометрії. Однак суттєвим недоліком світлодіодних лінз з цих матеріалів є «теплове» старіння. І якщо в  малопотужних світлодіодах вплив температури на оптику зникаюче мале, то в потужних світлодіодах воно може призводити до помітних наслідків. Під дією високих температур в зоні, що безпосередньо прилягає до світлодіодного кристалу, з плином часу лінзи зазнають термопластичної деформації і зміни фізичних властивостей. І якщо на перших порах ці зміни несуттєві, то з урахуванням тривалого терміну експлуатації твердотільних джерел світла, викривлення геометрії первинної оптики може досягати небажаних величин.

Рішенням цієї проблеми стало застосування боросилікатного скла. Даний матеріал добре вивчений і виробниками напрацьовані технології його обробки для виготовлення первинної оптики необхідної геометрії. Ще цікавішим є використання оптичного силікону, матеріал який піддається литтю, що не потребує шліфування, і при цьому витримує нагрівання до 150 °C і крім оптичних функцій виконує і функції герметизації світлодіода. Матеріал досить новий, але дуже перспективний і вирішує відразу кілька проблем, що виникають при виробництві світлодіодної оптики.

Другим новим матеріалом з якого почали робити лінзи став оптичний силікон SiO3, завдяки особливостям якого силіконові лінзи не жовтіють і залишаються прозорими протягом усього періоду експлуатації. Також вони ідеально підходять для використання в умовах високих температур або підвищеної вологості.

Конструктивно світлодіодна оптика виконується у вигляді одиночних лінз і у вигляді блочних лінз, які суміщають декілька лінз в одному корпусі. Геометрія світлодіодних лінз і блоків визначається геометрією світлодіодів і світлодіодних матриць, для яких вони призначені. Поодинокі лінзи для потужних світлодіодів можуть поставлятися як окремо, так і в складі виробу - зі спеціальним тримачем для світлодіода (холдером). Для найбільш затребуваних форм-факторів світлодіодів виробниками пропонуються серії оптичних систем з різними діаграмами розсіювання світла (або концентрації світла), з різних матеріалів, в складі збірок з холдером і без них.

Производители светодиодов

Як правило, виробники світлодіодної оптики мають напрацьовані рішення для найбільш поширених типів світлодіодів від провідних виробників: Seoul Semiconductors, TSMC-SSL, OSRAM, Nichia, Cree, Samsung, Lumileds, LG Innotek, Prolight, Edison і інших.

Оптика для вуличних світлодіодних світильників

Компанія СЕА пропонує широкий спектр вторинної оптики для проектування і виробництва вуличних консольних світлодіодних світильників, як з LED світильниками з симетричною оптикою (для існуючих опор, які розроблялися за ГОСТами), так і для нових вуличних світильників європейських стандартів - зі світлодіодними світильниками з асиметричною оптикою.

Оптика для уличных светодиодных светильниковОптика для уличных светодиодных светильниковОптика для уличных светодиодных светильников

Основною перевагою застосування в світлодіодних світильниках оптичних лінз - висока світловіддача при невисокому споживанні електроенергії.

Асиметрична оптика застосовується для виробництва LED світильників, які монтуються на дорожню освітлювальну опору з горизонтальною консоллю (використовується в європейській практиці).

Симетричні лінзи застосовуються для виробництва LED світильників, які монтуються на стовпи з похилою консоллю (найбільш поширені в Україні та країнах, де раніше використовувалися ГОСТи).

LED светильникиLED светильникиLED светильник

Модуль вторинної оптики, що складається з декількох лінз, які можна використовувати як єдине ціле, в деяких випадках обійдеться значно дешевше навіть при європейському виробництві. Світлодіодні світильники з оптичною лінзою при перерозподілі світлового потоку дозволяють висвітлювати основну поверхню дорожнього полотна, при цьому модульна оптика дозволяє збільшити освітленість об'єкта в 2,5 рази.

Модуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптики

При правильному монтажі вторинної оптики і дотриманні герметичності, ви отримуєте прекрасний захист від пилу і вологості (не менше IP65) і як показує світовий досвід, світильники не мають потреби в додатковому захисті у вигляді плоского скла.

Уваги гідна вторинна оптика італійського виробника компанії Khatod Optoelectronic для вуличного освітлення з найрізноманітнішими діаграмами спрямованості світлового потоку (КСС), а саме - силіконові лінзи

Модуль вторичной оптики

і лінійка вторинної оптики серії Nactus (оптична система схвалена відповідно до EN 62471: 2010), серії Galileo (IESNA, EN13201) і BARSIX (IESNA, EN13201).

Массивы линз NACTUS

Найбільш великий вибір симетричних і асиметричних лінз для вуличного застосування (Street Lighting) виробництва компаній Ledlink Optics, Ledil Oy, Reeth Glass Lens, KHATOD OPTOELECTRONIC - для світлодіодів Cree, Edison, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul, TSMC-SSL, LG Innotek та ін. можна придбати зі складу Компанії СЕА в Києві.

 

Отримати більш детальну інформацію про лінзи для потужних світлодіодів, купити які ви можете у нас на сайті, і про те, як купити лінзи для світлодіодів в Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e- mail:  info@sea.com.ua.

Top