× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Лінзи для світлодіодів та аксесуари

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 24.05.2024 р.
Акційні ціни дійсні тільки при оформленні замовлення на сайті.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL ADH
Carclo Tech. Plastics (Slough) Ltd.
Ціна за запитом
Упаковка: 48 шт.
Немає на складі
Holder for COB 19x19mm / wo electrical contacts
Ціна за запитом
Немає на складі
Holder for COB 28x28mm / wo electrical contacts
Ціна за запитом
Немає на складі
185.58 грн від 1 шт.
На складі: 1 шт.
~8+90°(50%int) for 3535, 5050 / L25,0xW25,0xH14,60 / PMMA / Single lens / Fastening: glue,screw
Ціна за запитом
Упаковка: 224 шт.
Немає на складі
C10781_IRIS
LED Lighting Lenses
Ціна за запитом
На складі: 2 шт.
C10860_IRIS-HLD
Ціна за запитом
На складі: 2 шт.
~10+100°(50%int) for 3535, 5050 / L29,0xW23,0xH12,69 / PMMA / Single lens / Fastening: glue,screw
Ціна за запитом
Упаковка: 224 шт.
На складі: 1 шт.
Ціна за запитом
Упаковка: 60 шт.
Немає на складі
Ціна за запитом
На складі: 10 шт.
~50° (50%int) for 3535, 5050 / L50,0xW50,0xh8,5mm / PMMA / lens for 4LED
70.38 грн від 1 шт.
Упаковка: 160 шт.
На складі: 237 шт.
asymmetric° for 3535 / L50,0xW50,0xH7,3mm / PMMA / lens for 4LED
Ціна за запитом
Упаковка: 160 шт.
Немає на складі
~19° (50%int.) for COB 12,5x12,5 : 19x19 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
174.48 грн від 1 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі
~30° (50%int.) for COB 19x19 : 28x28 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
168.01 грн від 120 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі
~30° (50%int.) for COB 19x19 : 28x28 / D74,0xH40,0mm / PC / lens for COB / Fastening: socket
168.01 грн від 120 шт.
Упаковка: 120 шт.
Немає на складі

Застосування LED лінз

Світлодіодна оптика призначена для перерозподілу випромінюваного світлодіодами світла в просторі відповідно до заданої проєктом геометрією. Розрізняють первинну і вторинну оптику для світлодіодів, купити яку ви можете в Компанії СЕА. Вторинна оптична система, по суті, відноситься скоріше до конструкції не самих світлодіодів, а до конструкції світлодіодних освітлювальних приладів. Як і будь-який інший світильник, з газорозрядною лампою або лампою розжарювання, світлодіодний світильник потребує оптичну систему, яка з одного боку ефективно розподіляє світло, що випромінюється, фокусуючи його або навпаки, розсіюючи; з іншого боку вторинна оптика також служить і додатковим захистом твердотільного джерела світла від факторів зовнішнього середовища.

Первинна оптика застосовується в безпосередній близькості від джерела випромінювання і теплового випромінювання. Так, всупереч розхожій думці про те, що світлодіоди гріються, вони таки гріються. При невеликих абсолютних величинах теплового потоку, що генерується світлодіодом, відносна тепловіддача світлодіодів досить-таки велика, беручи до уваги крихітні розміри світлодіодів при загальному тренді до мінімізації габаритів і, при цьому, до підвищення потужності світлодіодів. Дана проблема є головним болем для розробників і виробників первинної оптики для світлодіодів.

Светодиодные линзыLED линза

Найбільш поширеними матеріалами, з яких виготовляються лінзи для лед, є поліметилметакрилат (PMMA) і полікарбонат (PC). Відмінні недорогі високотехнологічні матеріали дозволяють створювати світлодіодну оптику необхідної геометрії. Однак суттєвим недоліком світлодіодних лінз з цих матеріалів є «теплове» старіння. І якщо в  малопотужних світлодіодах вплив температури на оптику зникаюче мале, то в потужних світлодіодах воно може призводити до помітних наслідків. Під дією високих температур в зоні, що безпосередньо прилягає до світлодіодного кристалу, з плином часу лінзи зазнають термопластичної деформації і зміни фізичних властивостей. І якщо на перших порах ці зміни несуттєві, то з урахуванням тривалого терміну експлуатації твердотільних джерел світла, викривлення геометрії первинної оптики може досягати небажаних величин.

Рішенням цієї проблеми стало застосування боросилікатного скла. Даний матеріал добре вивчений і виробниками напрацьовані технології його обробки для виготовлення первинної оптики необхідної геометрії. Ще цікавішим є використання оптичного силікону, матеріал який піддається литтю, що не потребує шліфування, і при цьому витримує нагрівання до 150 °C і крім оптичних функцій виконує і функції герметизації світлодіода. Матеріал досить новий, але дуже перспективний і вирішує відразу кілька проблем, що виникають при виробництві світлодіодної оптики.

Другим новим матеріалом з якого почали робити лінзи став оптичний силікон SiO3, завдяки особливостям якого силіконові лінзи не жовтіють і залишаються прозорими протягом усього періоду експлуатації. Також вони ідеально підходять для використання в умовах високих температур або підвищеної вологості.

Конструктивно світлодіодна оптика виконується у вигляді одиночних лінз і у вигляді блочних лінз, які суміщають декілька лінз в одному корпусі. Геометрія світлодіодних лінз і блоків визначається геометрією світлодіодів і світлодіодних матриць, для яких вони призначені. Поодинокі лінзи для потужних світлодіодів можуть поставлятися як окремо, так і в складі виробу - зі спеціальним тримачем для світлодіода (холдером). Для найбільш затребуваних форм-факторів світлодіодів виробниками пропонуються серії оптичних систем з різними діаграмами розсіювання світла (або концентрації світла), з різних матеріалів, в складі збірок з холдером і без них.

Производители светодиодов

Як правило, виробники світлодіодної оптики мають напрацьовані рішення для найбільш поширених типів світлодіодів від провідних виробників: Seoul Semiconductors, TSMC-SSL, OSRAM, Nichia, Cree, Samsung, Lumileds, LG Innotek, Prolight, Edison і інших.

Оптика для вуличних світлодіодних світильників

Компанія СЕА пропонує широкий спектр вторинної оптики для проектування і виробництва вуличних консольних світлодіодних світильників, як з LED світильниками з симетричною оптикою (для існуючих опор, які розроблялися за ГОСТами), так і для нових вуличних світильників європейських стандартів - зі світлодіодними світильниками з асиметричною оптикою.

Оптика для уличных светодиодных светильниковОптика для уличных светодиодных светильниковОптика для уличных светодиодных светильников

Основною перевагою застосування в світлодіодних світильниках оптичних лінз - висока світловіддача при невисокому споживанні електроенергії.

Асиметрична оптика застосовується для виробництва LED світильників, які монтуються на дорожню освітлювальну опору з горизонтальною консоллю (використовується в європейській практиці).

Симетричні лінзи застосовуються для виробництва LED світильників, які монтуються на стовпи з похилою консоллю (найбільш поширені в Україні та країнах, де раніше використовувалися ГОСТи).

LED светильникиLED светильникиLED светильник

Модуль вторинної оптики, що складається з декількох лінз, які можна використовувати як єдине ціле, в деяких випадках обійдеться значно дешевше навіть при європейському виробництві. Світлодіодні світильники з оптичною лінзою при перерозподілі світлового потоку дозволяють висвітлювати основну поверхню дорожнього полотна, при цьому модульна оптика дозволяє збільшити освітленість об'єкта в 2,5 рази.

Модуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптикиМодуль вторичной оптики

При правильному монтажі вторинної оптики і дотриманні герметичності, ви отримуєте прекрасний захист від пилу і вологості (не менше IP65) і як показує світовий досвід, світильники не мають потреби в додатковому захисті у вигляді плоского скла.

Уваги гідна вторинна оптика італійського виробника компанії Khatod Optoelectronic для вуличного освітлення з найрізноманітнішими діаграмами спрямованості світлового потоку (КСС), а саме - силіконові лінзи

Модуль вторичной оптики

і лінійка вторинної оптики серії Nactus (оптична система схвалена відповідно до EN 62471: 2010), серії Galileo (IESNA, EN13201) і BARSIX (IESNA, EN13201).

Массивы линз NACTUS

Найбільш великий вибір симетричних і асиметричних лінз для вуличного застосування (Street Lighting) виробництва компаній Ledlink Optics, Ledil Oy, Reeth Glass Lens, KHATOD OPTOELECTRONIC - для світлодіодів Cree, Edison, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul, TSMC-SSL, LG Innotek та ін. можна придбати зі складу Компанії СЕА в Києві.

 

Отримати більш детальну інформацію про лінзи для потужних світлодіодів, купити які ви можете у нас на сайті, і про те, як купити лінзи для світлодіодів в Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e- mail:  info@sea.com.ua.

Top