Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Викрутки

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.

SRX33
Набор отверток (круглый клинок: 1/8"x4", 3/16"x6", 1/4"x4", 5/16"x6", крест: №1, №2), 6 шт.
1172.8 грн.
НI-ТЕС_6
Отвертка 150мм*6мм (изолированная)
85.99 грн.
Отвертка крест профессион. с прорезин. ручкой РН0, 270мм
119.64 грн.
Отвертка крест профессион. с прорезин. ручкой РН1, 270мм
168.14 грн.
Отвертка плоская 3мм, длина общая 250мм
145.51 грн.
Викрутка хрестова PH2, 300мм
66.88 грн.

Викруткаручний інструмент, призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів з різьбленням.

Найпростіша викрутка є зазвичай стрижнем з наконечником, який при роботі вставляють у шліць, інший кінець стрижня забезпечений дерев'яною або пластмасовою рукояткою.

Компанія СЕА пропонує купити набір викруток, ціна яких є більш ніж прийнятною.

Наконечник викрутки зношується через дію значних механічних напруг у процесі роботи. Для збільшення терміну служби наконечника його виготовляють із спеціальних зносостійких та міцних сплавів.

Залежно від типу шліцю на головці деталі, використовуються викрутки з різними типами наконечників.

Стандартні типи наконечників:

  • Прямий шліц (шлицевий);
  • Phillips (хрестоподібний самовиштовхується);
  • Pozidriv (удосконалена версія шліца Phillips, що несамовиштовхується);
  • Шестигранний шліц;
  • Torx (зіркоподібний шестипроменевий).

Спеціальні типи наконечників:

  • Tri-Wing (трьохлопатевий);
  • Torq-Set (асиметричний хрестоподібний);
  • One-way;
  • Двоштирковий (спаннер).

Випускаються також універсальні викрутки, які є рукояткою, до якої можна приєднати (за допомогою цангового затиску, магнітного шестигранного паза або іншим способом) цілий набір наконечників під різні типи і розміри шліців.

При виборі викруток насамперед слід звертати увагу на ручки інструментів. Вони повинні бути виготовлені з матеріалу, що не розщеплюється, і мати зручну для роботи форму і поверхню. Діаметр рукоятки зазвичай знаходиться в межах від 10 до 40 мм. Оскільки залежність між діаметром рукоятки і крутним моментом, що видається на деталь, пряма, зазвичай діаметр тим більше, чим більше розмір деталей, під шліць яких розрахована викрутка. Тому викрутки, призначені для дрібних деталей, забезпечуються тонкими рукоятками, щоб уникнути зриву шліцю або різьблення або розриву деталі. Залежно від конкретного випадку можна застосовувати звичайну пряму рукоятку, укорочену пряму рукоятку (для роботи у вузьких місцях), рукоятку з карданом (у важкодоступних місцях), Т-подібну рукоятку або рукоятку-важіль (там, де потрібне докладання великих зусиль). Рукоятки можуть мати тріскотку зворотного ходу або динамометр. При роботі, пов'язаної з додатком великих зусиль, використовують цільнометалеві ручки.

Для роботи поблизу провідників під напругою або з деталями, що знаходяться під напругою, викрутка може бути покрита ізолюючим матеріалом. Зазвичай покриваються рукоятка повністю і стрижень крім наконечника. Ізоляція такої викрутки розраховується для гарантованого захисту від напруги в деяких межах, випробовується і про це ставиться відмітка на викрутці.

 

Отримати більш докладну інформацію про викрутки та про те, як купити викрутки у Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56, або e-mail: info@sea.com.ua.

Top