Комутатори і шлюзи Ethernet

Інформація дійсна на 25.04.2024 р.


Беспроводная точка доступа Mesh для установки на открытом пространстве
Беспроводная точка доступа Mesh для установки в помещениях

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам комутатори від провідного виробника обладнання для промислової автоматизації компанії Advantech. У портфелі компанії представлені керовані комутатори Ethernet, некеровані комутатори Ethernet, медіаконвертори Ethernet та рішення PoE.

Нижче наведено прості кроки, які допоможуть вам правильно вибрати та купити комутатори Ethernet.

1. Відповідати промисловим специфікаціям. Перший крок у забезпеченні того, щоб ваш комутатор міг відповідати суворим умовам виробничого середовища на вашому підприємстві, - це узгодити характеристики навколишнього середовища вашого комутатора з характеристиками іншого обладнання автоматизації, що вже є на вашому підприємстві.

2. Визначте роль комутатора. Вибір комутатора залежить від його ролі та положення у мережній інфраструктурі. Під інфраструктурою мається на увазі добре спроектована мережа з ієрархією комутаторів. Якщо ваша мережа виросла без плану, просто додавши пристрої та підключивши один комутатор до іншого, вам слід оновити дизайн, щоб він став ієрархічною інфраструктурою. Ви покращите свої можливості для подальшого розширення в майбутньому та покращите керованість вашої мережі, а також її загальну продуктивність та надійність.

3. Зв'язки та трафік. Як тільки ви дізнаєтеся роль вашого комутатора, підрахуйте кількість комутаторів, що підключаються до нього (і з якою швидкістю), щоб переконатися, що ви вибрали комутатор, який відповідає вашим потребам. Обов'язково розгляньте можливість розширення, додавши кілька додаткових портів. Також зверніть увагу, що порти, розраховані на більш високі швидкості, можуть обмінюватися даними на більш повільних швидкостях, якщо це необхідно. Більшість промислового трафіку передається у вигляді дуже маленьких пакетів, які для Ethernet прості у користуванні порівняно з його попередниками польової шини.

4. Керований чи некерований. Деякі промислові комутатори Ethernet називаються «некерованими» комутаторами. Переваги цих комутаторів у тому, що вони відносно дешеві і не потребують настроювання. Недоліком є ​​те, що вони не надають жодного статусу і ускладнюють пошук та усунення несправностей у мережі, коли виникають проблеми.

Комутатори виробництва Advantech створені для забезпечення високої безпеки та довговічності та підходять для використання у критично важливих середовищах. Крім того, завдяки численним промисловим сертифікатам рішення для промислового Ethernet не тільки забезпечують найвищу надійність мережі для Ethernet та мережевих комутаторів, що відповідають сучасним стандартам промислового зв'язку, але також є енергозберігаючими, довговічними та надійними.

До програми постачання СЕА також входять шлюзи Ethernet виробництва компанії Advantech. Промислові шлюзи Fieldbus забезпечують безперебійний зв'язок між Fieldbus та промисловими пристроями Ethernet, а також підтримують різні протоколи. Розроблені для надійної розширюваності протоколів та безшовної інтеграції з існуючими мережевими пристроями, вони пропонують рішення для ефективної конвертації даних з пристроїв, що використовують різні протоколи, тим самим зменшуючи необхідність купувати пристрої і зводячи до мінімуму ризик помилок програмування. З додаванням цих протокольних шлюзових пристроїв до існуючих мережних інфраструктур клієнти можуть побудувати безперешкодний шлях передачі даних між несумісними в інших відносинах мережевими пристроями і продовжити термін їхньої служби без значного зниження ціни або необхідності значного оновлення.

У каталозі представлені наступні шлюзи Ethernet:

  • Шлюзи BACnet
  • Modbus шлюзи
  • OPC UA шлюзи
  • PROFINET шлюзи
  • EtherNet / IP-шлюзи та ін.

Купити шлюз Ethernet, отримати додаткову технічну інформацію або консультацію фахівця з комутаторів та шлюзів Ethernet можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел. +38 (044) 330-00- 88, або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top