Промислові монітори

Інформація дійсна на 21.04.2024 р.

20.1" защищенный монитор военного исполнения
Промышленный монитор 21,5" с проекционно-ёмкостным сенсорным экраном
18,5" Промышленный монитор с проекционно - емкостным сенсорным экраном
19" промышленный монитор с защитой передней панели IP65, эконом серия
32" панельный монитор с FullHD разрешением экрана
1U 17” TFT консоль с 8-ю портами KVM
15” XGA промышленный монитор с резистивным сенсорным экраном
12” SVGA промышленный монитор с резистивным сенсорным экраном
Промышленный монитор15” XGA для использования в агрессивных средах с передней панелью из нержавеющей стали
Промышленный монитор с резистивным сенсорным экраном и широким температурным диапазоном
Промышленный монитор

Промислові РК монітори використовуються для виконання повсякденних завдань. Ці пристрої призначені для роботи у звичайних або складних умовах, забезпечуючи надійні та послідовні рішення для дисплеїв завдяки їх комбінації спеціальних конструкційних та промислових компонентів.

Області застосування промислових сенсорних моніторів:

  • автоматизація 
  • виробництво
  • транспорт
  • охорона здоров'я
  • промисловість
  • сільське господарство та садівництво і т.д.

Промислові монітори з тачскрином дуже економічні та ефективні. Вони розроблені спеціально для суворих виробничих умов та побудовані з використанням високоякісних промислових компонентів, що забезпечують надійну роботу 24/7. Їх здатність протистояти пилу, бруду, сміттю, вологості, ударам, вібраціям та екстремальним температурам робить їх кращим варіантом для цих типів середовищ. Промислові монітори, створені з використанням безвентиляторної системи, придатні для використання у стерильних та небезпечних місцях.

Промислові монітори, що вбудовуються, доступні в різних розмірах екрану, надаючи безліч опцій в різних місцях. Завдяки вибору резистивних (RT) та проективних ємнісних (PCAP) сенсорних екранів ці продукти мають широкий кут огляду та довічне використання понад 100 мільйонів штрихів.

Завдяки розширеним температурним діапазонам промисловий дисплей може забезпечити постійне та надійне використання у екстремальних умовах на відкритому повітрі. Традиційні дисплеї та монітори зазвичай мають діапазон температур від -20 °C до 60 °C.

У портфелі Компанії СЕА представлені промислові монітори від виробників Advantech, Winmate Communication Inc., AAEON Technology Inc, IEI Technology Corporation та ін.

  • для 19 `` стійки
  • панельні
  • морського виконання
  • високозахищені

Для того, щоб купити промисловий монітор, або отримати додаткову інформацію, звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

Top