Реле

Сума мінімального замовлення - 500 грн.
Інформація дійсна на 27.04.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
6,2 мм Базовые клеммные модули PLC с винтовыми зажимами, входное напряжение 24 В постоян. тока
код: 2966016
На складі: 25 шт.
Вставное миниатюрное реле, с силовым контактом, 1 переключающий контакт, напряжение на входе 24 В
код: 2961105
На складі: 23 шт.
Интерфейсный блок PLC, состоит из базового клеммного модуля PLC-BSC.../21 с винтовыми зажимами
код: 2966171
На складі: 10 шт.
Реле
код: 2834096
На складі: 9 шт.
Вставное миниат. реле, с сил. конт. для выс. токов длит. нагрузки, 1 переключ. контакт, кнопка для тестирования, механический индикатор коммутационного положения, встроенный светодиод и безынерционный диод, напряжение на входе 24 В пост. то
код: 2987888
На складі: 9 шт.
Вставное миниатюрное реле, с силовым контактом, 2 переключающих контакта, напряжение на входе 110 В
код: 2961202
На складі: 8 шт.
Предустановленный релейный модуль с разъемами рush-in, состоящий из: установочного блока (основания), реле с силовыми контактами и фиксатора. Исполнение контактов: 3 переключающих контакта. Входное напряжение: 24 В пост. тока
код: 2903294
На складі: 8 шт.
Предустановленный релейный модуль с разъемами рush-in, состоящий из: установочного блока (основания), реле с силовыми контактами, вставного индикатора / подавителя помех и фиксатора. Исполнение контактов: 2 переключающих контакта. Входное н
код: 2903334
На складі: 4 шт.
Вставное миниатюрное реле, с многослойным контактом и дополнительным твердым позолоченным покрытием, 2 переключающих контакта, кнопка для тестирования, механический индикатор коммутационного положения, статусный светодиод, диод свободного х
код: 2987985
На складі: 2 шт.
Вставное промышленное реле с силовыми контактами, 2 переключающих контакта, испытательная кнопка
код: 2834025
На складі: 1 шт.
EMG 10-REL/KSR-G 24/21-LC
Реле с одним перекидн.контактом, вход 24V DC, нагр. 250 V AC 6 A
код: 2942153
Немає на складі
PLC-RSC-230UC/21
Интерфейсный блок PLC, состоит из базового клеммного модуля PLC-BSC.../21 с винтовыми зажимами
код: 2966207
Немає на складі
EMG 17-REL/KSR- 24/21-21-LC
Релейный модуль со впаянными миниатюрными реле, материал контакта (AgCdO): для коммутации нагрузок от средних до больших, 2 переключающих контакта, вх
код: 2940391
Немає на складі
PLC-RSC-120UC/21AU
Реле PLC, одиночный контакт
код: 2966281
Немає на складі
EMD-FL-V-300
Электронное реле контроля однофазных сетей, с настройкой порогового значения и задержки, мониторинг
код: 2866048
Немає на складі

Реле мають різні форм-фактори, стилі та технології. Залежно від вашої програми може використовуватися лише один тип реле. В інших випадках може знадобитися кілька типів реле. Розуміючи сильні та слабкі сторони різних реле, ви повинні вибрати той, який найкраще підходить для роботи.

Найбільш поширеними типами реле є:

  • Електромеханічні реле
  • Твердотільні реле (SSR)
  • Перемикачі FET

1. Електромеханічні реле
Електромеханічні реле, можливо, є реле, що найбільш широко використовуються. Вони виготовлені з котушки, механізму якоря та електричних контактів.

Цей тип реле підтримують широкий діапазон характеристик сигналу, від низької напруги/струму до високої напруги/струму та від частот постійного струму до ГГц. З цієї причини ви завжди можете знайти електромеханічне реле з характеристиками сигналу, які відповідають заданим системним вимогам. Схема електроприводу електромеханічних реле гальванічно ізольована від контактів реле, а самі контакти також ізольовані один від одного. Ця ізоляція робить електромеханічні реле чудовим вибором для ситуацій, коли потрібна гальванічна розв'язка.

Контакти на електромеханічних реле мають тенденцію бути більшими і надійнішими, ніж деякі інші типи реле. Великі контакти дають можливість протистояти несподіваним імпульсним струмам, викликаним паразитними ємностями, що у вашому ланцюгу, кабелями тощо.

У той час як механічна конструкція електромеханічних реле забезпечує більшу гнучкість при перемиканні, вони мають одне важливе обмеження: швидкість. Порівняно з іншими реле електромеханічні реле є відносно повільними пристроями – типові моделі можуть перемикатися та встановлюватись в межах від 5 до 15 мс. Ця швидкість може бути занадто низькою для деяких програм.

Електромеханічні реле використовуються в різних комутаційних модулях. Їхня надійність робить їх ідеальним застосуванням для багатьох додатків, особливо коли швидкість перемикання не є найвищою проблемою, і їхня універсальність означає, що ви можете використовувати їх для всіх типів комутаційних конфігурацій, включаючи універсальні, мультиплексори та матриці.

2. Твердотільні реле (SSR)
Твердотільні реле побудовані за допомогою фоточутливого MOSFET-пристрою зі світлодіодом для активації пристрою.

SSR є швидшою альтернативою електромеханічним реле, оскільки час їх перемикання залежить від часу, необхідного для включення та вимкнення світлодіода - приблизно 1 мс та 0,5 мс відповідно. Оскільки механічних частин немає, їх тривалість життя вища, ніж електромеханічних реле.

SSR корисні для високовольтних додатків, оскільки світлодіодне керування забезпечує гальванічну розв'язку між схемою управління і MOSFET. Однак оскільки MOSFET виконує комутацію, гальванічний бар'єр між контактами відсутній. Коли на полі MOSFET немає затворного приводу, канал стоку на MOSFET має дуже високий опір, що забезпечує роз'єднання між контактами.

Оскільки з'єднання здійснюється через транзистор замість фізичного металу, як у електромеханічних реле, контактний опір для SSR більше. Незважаючи на те, що вдосконалення технологій постійно покращують контактну резистентність SSR, досі не вдається знайти їх у виробництві з опором 100 Ом або більше.

SSR не настільки надійні, як електромеханічні реле. Подібно до язичкових реле, вони дуже сприйнятливі до перенапруг і пошкоджень при використанні на рівнях сигналів вище їхнього рейтингу. Незважаючи на відсутність металевих контактів для зварювання, пошкодження транзистора МОП може зробити реле непридатним для використання. SSR є загальними для матриць та мультиплексорів.

3. Перемикачі FET
Подібно до SSR, перемикачі FET не є механічними пристроями. Комутатори FET використовують серію CMOS транзисторів для реалізації перемикання. На відміну від твердотільних реле, схема управління керує затворами транзисторів безпосередньо, а не керує світлодіодом. Прямий привід транзисторних затворів забезпечує набагато швидше швидкість перемикання, оскільки час включення живлення світлодіода не є проблемою. Загалом, перемикачі FET є найшвидшими з перемикачів, що обговорюються тут. Крім того, оскільки в упаковці немає механічних частин або світлодіодів, FET перемикачі можуть бути дуже маленькими. Однак одним із основних недоліків перемикача FET є відсутність фізичного бар'єру ізоляції і, отже, його можна використовувати лише з низьковольтними сигналами.

FET-перемикачі найчастіше використовуються в конфігураціях мультиплексорів для додатків із вищою швидкістю та низькою напругою.

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам купити релейні модулі від провідного виробника електротехнічної продукції Phoenix Contact. У каталозі СЕА представлена ​​наступна продукція:

  • Реле
  • Колодки для встановлення реле
  • Аксесуари для реле та релейних модулів

Купити реле та аксесуари для них можна, звернувшись до відділу електротехнічної продукції за телефоном +38 (044) 330-00-88, або e-mail: info@sea.com.ua.

Top