Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Світлофорна продукція SEA

 

Орієнтуючись на глобальні тенденції та керуючись вимогами світових норм і стандартів. Компанія СЕА з 2007 року займається розробкою та виробництвом сучасної високотехнологічної світлофорної продукції, яка виготовляється на базі власного виробництва світлофорів з використанням сучасного обладнання і останніх технологій.

Пропонуємо Вашій увазі дорожні пішохідні та транспортні світлодіодні світлофори з центральним джерелом світла, дорожні контролери нового покоління з можливістю управління через мережу Інтернет, пристрої звукового оповіщення (світлофори, які вміють говорити) та управління пішохідною фазою світлофорної сигналізації, табло зворотного відліку часу і багато іншого обладнання, призначеного для автоматизації та досконалості управління дорожнім рухом.

Ознайомитись з каталогом технічних засобів керування дорожнім рухом SEATM

Використання повного комплексу технічних засобів регулювання дорожнього руху (світлодіодні світлофори зі звуковим оповіщенням та дорожні контролери) дозволить Вам в максимальній мірі вирішити завдання забезпечення безпеки на дорогах.

Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проєкти АСКДР і організації дорожнього руху, здійснюють проєктування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів. Компанія має всі необхідні ресурси для будівництва та монтажу світлофорних об'єктів, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

Переглянути презентацію АСКДР SEA TCS

Щоб купити світлофори і технічні засоби управління дорожнім рухом, а також для отримання додаткової інформації звертайтеся до Компанії СЕА за тел. +380 (44) 330-00-88 або пишіть нам на info@sea.com.ua.

Новини
Впровадження автоматизованої системи керування дорожнім рухом у Білій Церкві

До системи керування дорожнім рухом було підключено понад 40 світлофорних об’єктів міста, на яких встановлено дорожні контролери типу RTC.

  • 05.02.2024
  • 1009
Продовження впровадження світлофорів СЕА в Білій Церкві

У місті Біла Церква збудовано черговий світлофорний об’єкт на перехресті проспекту Незалежності та вулиці Західний проїзд.

  • 16.01.2024
  • 1152
Джерела безперебійного живлення світлофорних об'єктів від СЕА в Білій Церкві

На 4-х світлофорних об'єктах встановлено джерела безперебійного живлення виробництва Компанії СЕА.

  • 12.01.2024
  • 1514
Top