Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Світлофорна продукція SEA

 

Орієнтуючись на глобальні тенденції та керуючись вимогами світових норм і стандартів. Компанія СЕА з 2007 року займається розробкою та виробництвом сучасної високотехнологічної світлофорної продукції, яка виготовляється на базі власного виробництва світлофорів з використанням сучасного обладнання і останніх технологій.

Пропонуємо Вашій увазі дорожні пішохідні та транспортні світлодіодні світлофори з центральним джерелом світла, дорожні контролери нового покоління з можливістю управління через мережу Інтернет, пристрої звукового оповіщення (світлофори, які вміють говорити) та управління пішохідною фазою світлофорної сигналізації, табло зворотного відліку часу і багато іншого обладнання, призначеного для автоматизації та досконалості управління дорожнім рухом.

Ознайомитись з каталогом технічних засобів керування дорожнім рухом SEATM

Використання повного комплексу технічних засобів регулювання дорожнього руху (світлодіодні світлофори зі звуковим оповіщенням та дорожні контролери) дозволить Вам в максимальній мірі вирішити завдання забезпечення безпеки на дорогах.

Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проєкти АСКДР і організації дорожнього руху, здійснюють проєктування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів. Компанія має всі необхідні ресурси для будівництва та монтажу світлофорних об'єктів, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

Переглянути презентацію АСКДР SEA TCS

Щоб купити світлофори і технічні засоби управління дорожнім рухом, а також для отримання додаткової інформації звертайтеся до Компанії СЕА за тел. +380 (44) 330-00-88 або пишіть нам на info@sea.com.ua.

Новини
Освітлення пішохідних переходів в Чернівцях

Наразі вже встановлено 26 світлодіодних знаків для пішохідних переходів виробництва СЕА.

  • 13.11.2023
  • 338
Нові табло зворотного відліку часу світлофорів від СЕА в Тернополі

Застосування табло зворотного відліку час створює комфортні умови для водіїв і пішоходів та значно підвищує безпеку на дорогах.

  • 07.11.2023
  • 503
IRD представляє аналітичну платформу для Smart City

Платформа від Icoms Detections надає аналітичні можливості на даних про рух транспорту, велосипедів та пішоходів.

  • 10.10.2023
  • 889
Top