× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Светофорная продукция SEA

Орієнтуючись на глобальні тенденції та керуючись вимогами світових норм і стандартів. Компанія СЕА з 2007 року займається розробкою та виробництвом сучасної високотехнологічної світлофорної продукції, яка виготовляється на базі власного виробництва світлофорів з використанням сучасного обладнання і останніх технологій.

Пропонуємо Вашій увазі дорожні пішохідні та транспортні світлодіодні світлофори з центральним джерелом світла, дорожні контролери нового покоління з можливістю управління через мережу Інтернет, пристрої звукового оповіщення (світлофори, які вміють говорити) та управління пішохідною фазою світлофорної сигналізації, табло зворотного відліку часу і багато іншого обладнання, призначеного для автоматизації та досконалості управління дорожнім рухом.

Ознайомитись з каталогом технічних засобів керування дорожнім рухом SEATM

Використання повного комплексу технічних засобів регулювання дорожнього руху (світлодіодні світлофори зі звуковим оповіщенням та дорожні контролери) дозволить Вам в максимальній мірі вирішити завдання забезпечення безпеки на дорогах.

Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проєкти АСКДР і організації дорожнього руху, здійснюють проєктування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів. Компанія має всі необхідні ресурси для будівництва та монтажу світлофорних об'єктів, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

Переглянути презентацію АСКДР SEA TCS

Щоб купити світлофори і технічні засоби управління дорожнім рухом, а також для отримання додаткової інформації звертайтеся до Компанії СЕА за тел. +380 (44) 330-00-88 або пишіть нам на info@sea.com.ua.

Новини
Новий світлофорний об'єкт від СЕА у Самборі

Світлофорний об'єкт встановлений на аварійно-небезпечній ділянці дороги на перехресті вулиць Шевченка – Перемишльська.

  • 21.01.2022
  • 208
Модернізація світлофорних об'єктів у Борисполі

Крім модернізації світлофорних об'єктів, фахівці Компанії СЕА виконали налаштування "зеленої хвилі".

  • 20.01.2022
  • 243
Нові світлофорні об'єкти від СЕА у Білій Церкві

Чотири перехрестя у місті були оснащені сучасними LED світлофорами з табло відліку часу.

  • 17.01.2022
  • 253
Top