Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Система LED освітлення пішохідних переходів

Сьогодні існує гостра проблема освітлення доріг та пішохідних переходів.

Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається за участю пішохода. Основною причиною таких ДТП є погана видимість: водіям в сутінковий і нічний час складно помітити пішохода і сам пішохідний перехід, незважаючи на наявність дорожнього знака.

Освітлення нерегульованого пішохідного переходу істотно підвищить безпеку всіх учасників дорожнього руху, дозволить скоротити число наїздів на пішохідних переходах. А найголовніше – пішохідний перехід буде помітний здалеку.

Система LED освітлення – це сучасний засіб забезпечення освітлення пішохідних шляхів, зручний і для пішоходів, і для водіїв.

Світлодіодний знак на переході

Установка системи світлодіодного освітлення пішохідних переходів допоможе вирішити такі проблеми, як: відсутність освітлення, слабке освітлення, відсутність світлового контрасту (недостатня видимість пішоходів доповнена відблисками і засліпленням від вуличного освітлення) і сліпуче освітлення (вуличне освітлення направлено в сторону водія транспорту, який наближається).

Світлодіодний знак для пішохідних переходів виробництва СЕА

Реалізовані проекти

Кваліфіковані співробітники Компанії СЕА вносять свій внесок в розвиток дорожньої інфраструктури України: проводять монтаж і установку світлофорної продукції, дорожніх інформаційних табло, паркувальних комплексів, а також розробляють проекти з впровадження автоматизованих систем вуличного освітлення та систем управління дорожнім рухом.

Компанія СЕА пропонує дорожній двосторонній знак з внутрішнім світлодіодним освітленням і світильником для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходами проїзної частини, і освітлення зони пішохідного переходу.

Система LED освітлення пішохідних переходів в місті РівнеОсвітлення пішохідних переходів у м. ЛуцькСвітлофорні об'єкти від СЕА у Львівській області

Переглянути новини про облаштовані наземні пішохідні переходи з точковим освітленням СЕА можна перейшовши в розділ сайту Світлофорна продукція - Реалізовані проекти.

Типове рішення

Кожне завдання вирішується індивідуально. Компанія СЕА виконує освітлення пішохідних переходів під ключ, слідуючи такій послідовності кроків:

 • розробка проекту,
 • погодження у відповідних органах,
 • проходження експертизи,
 • поставка та монтаж обладнання,
 • передача об'єкта на прийняття у експлуатацію Замовнику.

У нашій стандартній пропозиції світлодіодний пішохідний знак встановлюється на оцинковану опору типу ОКС (кругла силова) з виносом 1.5 або 3 метри.

Пропонуємо ознайомитися з 3Д візуалізацією освітлення відкритого наземного пішохідного переходу на дорозі класу B шириною 8 метрів: згідно ДБН В.2.5-28-2018 середня горизонтальна освітленість для таких умов повинна складати 30 люкс.

Освітлення пішохідного переходу

За проектним рішенням Компанії СЕА середня освітленість такого відкритого пішохідного переходу становить 96 лк, що значно вище нормованих значень і дозволить створити найкращі умови безпеки для пішоходів і автомобілістів.

Технічні характеристики

Параметри світлодіодного знака СЕА відповідають нормам "ДСТУ 4100-2014. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила використання" та ДБН В.2.5-28-2018.

Під час виробництва використовуються тільки якісні матеріали: джерело живлення Mean Well, світлодіоди Seoul Semiconductor, оптика LEDil. Час роботи знака становить не менше 60 тис. годин.

Світлодіодний знак для пішохідних переходів

 • робота у мережі 220 В або автономно (від сонячних панелей);
 • робоча напруга 100-305 В;
 • споживана потужність знака становить 80 Вт, потужність вбудованого світильника – 60 Вт;
 • світловий потік 7000 лм, формується асиметрична спеціальна КСС;
 • кліматична зона УХЛ1, робота в діапазоні від -40 ° C до +50 ° C;
 • типорозмір І, ІІ згідно ДСТУ 4100-2014;
 • виріб захищений від впливу навколишнього середовища на рівні IP65;
 • установка можлива як на опорі, так і на консолі з виносом, або за допомогою підвісу на трос.

Вторинна оптика вбудованого світильника дозволяє знаку впоратися з освітленням 1-3 смуг руху.

Завдяки світловій індикації знака та ефективному освітленню пішохідного переходу і самих пішоходів без засліплення водіїв автотранспорту кількість аварійних ситуацій на ділянці, обладнаній світлофорною продукцією Компанії СЕА, близиться до нуля.

 

Для отримання кваліфікованої консультації про систему LED освітлення пішохідних переходів зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top