Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Запасні частини до паяльного обладнання

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.


Температурный датчик для калибратора WCB 2
3100.05 грн.
Сменный картонный фильтрующий картридж, 5 шт. в одном комплекте, (DXV80, WXDV120)
786.54 грн.

Компанія СЕА постачає запасні частини до паяльного обладнання та низьковольтного термоінструменту: плати управління до блоків живлення паяльних та ремонтних станцій; нагрівальні елементи; датчики температури до паяльників; фільтри, ущільнювачі, скляні колби до паяльників з вакуумним відсмоктуванням припою (термовідсмоктувачем) і т.д.

Весь низьковольтний термоінструмент (паяльники, термофени, термовідсмоктувачі, термопінцети, термозачистки) та паяльне обладнання деталізовані, тобто. у разі виходу з ладу будь-якої деталі (нагрівальний елемент, датчик температури тощо), її завжди можна ідентифікувати, замовити та замінити.

Також можна замінити й інші комплектуючі паяльного обладнання – шнури, роз'єми, ручки паяльників; змінні фільтри, картриджі, ущільнювачі, скляні колби до термовідсмоктувачів; плати управління до блоків живлення паяльних та ремонтних станцій тощо.

Отримати більш детальну інформацію та купити запасні частини до паяльного обладнання в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або e-mail: info@sea.com. ua.

Top