Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Weller

Apex Tool Group (колишні Cooper Hand Tools) є виробником та продавцем високоякісного ручного інструменту, ланцюгів та спеціалізованого обладнання для промислового, комерційного та споживчого ринків. Бренд та продукція Apex Tool Group визнані у всьому світі.

Weller (паяльне обладнання)
Erem (інструменти)
Wire-Wrap (навивка)
Kahnetics (дозатори)
Xcelite (інструменти)
Campbell (ланцюги)
Cresent (розлучні ключі)
Nicholson (напилки) і т.д.

Бренд Weller
Устаткування компанії Apex Tool Group під торговою маркою Weller вже давно зарекомендувало себе ринку професійного паяльного обладнання. Висока якість, надійність, безпека та багатофункціональність – все те, що Ви отримуєте, використовуючи обладнання Weller.

Компанія Weller є одним із провідних світових виробників професійного паяльного обладнання. Бурхливий розвиток високих технологій в електронній промисловості підняв значення дослідного та малосерійного виробництва, а також подальшого ремонту та технічного обслуговування. Різноманітність та складність елементної бази, що використовується у сучасній електронній техніці, потребує високої технологічності обладнання для проведення ремонтно-монтажних робіт під час оперування з нею. І саме це завдання у галузі виробництва успішно вирішує паяльне обладнання Weller.

Переваги обладнання Weller
Все паяльне обладнання задовольняє вимогам, що висуваються під час роботи з безсвинцевими паяльними матеріалами. Обладнання виробляється в Німеччині, відповідає всім вимогам, що висуваються до промислового обладнання за ресурсом роботи, забезпечення точності параметрів паяння, електростатичної безпеки (ESD safe), ергономіки та охорони праці.

Паяльні станції Weller мають систему автоматичного розпізнавання підключеного інструменту. Більшість термоінструментів Weller можна підключати до будь-якого блоку керування. На все обладнання Weller поширюється гарантія виробника на 1 годину. Усі устаткування деталовано, тобто. у разі виходу з ладу будь-якої деталі її завжди можна ідентифікувати, замовити та замінити.

Використання обладнання Weller дозволить вам не лише впровадити сучасні матеріали та нові технологічні процеси паяння, а й створити особливий комфорт на своєму робочому місці.

Компанія СЕА займається постачанням обладнання бренду Weller на території України.

Top