Електротехнічна продукція

Прохідні клеми, клеми із заземленням, клеми вибухобезпечні, клеми із вбудованими запобіжниками та плавкими вставками, клеми з розмикачем, дво- та багаторівневі клеми, клеми зі світлодіодною індикацією – повний ассортимент.
Маркувальні бирки, накладки, листи та смуги, скоби-затискачі, термодрукарські принтери та інші аксесуари.
Промислові штекери, силові контакти, з'єднувачі SCRJ, монтажні рами, корпуси POWER-SUBCON, сальникові рами та корпуси, контактні вставки та інші товари.
Пристрої для захисту від перенапруг призначені не тільки для захисту від прямих ударів блискавки в систему захисту від будівлі або повітряну лінію електропередач.
Релейні модулі зі світловими індикаторами, роз'ємами рush-in, контактами, що перемикають, підстави для реле, клемні модулі, і різні адаптери, штекери, тримачі та інші комплектуючі.
Енергоакумулятори для збільшення часу роботи пристрою безперебійного живлення, однофазні пристрої безперебійного живлення з подвійним перетворенням, імпульсні блоки живлення, активні резервні модулі, блоки заряду та контролю батареї та інші товари.
Шафи дистанційного доступу, стартери ручного запуску, зовнішні настінні термометри, маршрутизатори, модулі для розподілу живлення з двома шинами, комплекти монтажних рейок, інтерфейсні модулі та інші товари.
Багатоточкові мультиплексори для шинної системи, цифрові модулі розширення вводу-виводу з 4 цифровими релейними виходами, радіоприймачі, промислові модеми та інші товари.
Універсальні адаптери з різьбовими отворами для встановлення на монтажну рейку комутаційних пристроїв, клеми для друкованого монтажу, контактні вставки для сальникових корпусів, базові елементи без ніжок, що замикаються, та інші товари.
Фронтальні адаптери, перетворювачі частоти, штекерні модулі з варистором, універсальні настінні адаптери, інтерфейсні модулі зі штекерною основою для 4 напівпровідникових реле, ненаправлені антени, шинні штекери та інші товари.
Сполучні та кінцеві муфти, термозбіжні трубки, а також різні інструменти (хомути, тримачі, затискачі та ін.) та інші товари.
Інструменти для зняття ізоляції з кабелів, додаткові касети для кабелів, інструменти для обтиску контактів, пластмасових заклепок, довгогубці з кромками, монтажний інструмент для простої установки та інші товари.
Сальникові корпуси з порошковим покриттям, монтажні основи для профілів, бічні елементи з монтажною основою для монтажної рейки для профілів, обертові ручки, шурупи, контактні шайби, ізолюючий матеріал та інші товари.
Широкий асортимент автоматичних модульних вимикачів і компактних силових вимикачів, а також різних аксесуарів до автоматичних модульних та силових компактних (Ex9M) вимикачів.
Широкий вибір контакторів та реле дозволяє забезпечити штатну комутацію електричних кіл у нормальних режимах роботи. Контактори представлені однополюсними та двополюсними пристроями для постійного струму та триполюсними – для змінного струму.
Пристрої захисного відключення (ПЗВ) дозволяють надійно захистити людей і тварин від ураження електричним струмом при дотику до струмопровідних частин електроустановки під напругою.
Пропонуємо вимикачі навантаження постійного струму на 1, 2, 3 та 4 смуги. Модульні вимикачі для електропроводок відповідають вимогам безпечного відключення, а також випробовуються згідно з IEC/EN 60947-3.

Компанія СЕА пропонує купити електротехнічну продукцію та обладнання від виробників і лідерів світового електротехнічного ринку:

  • APRA, CHINT, Figaro, Fine Automation, FIS, HELUKABEL, LappKabel, Littelfuse, Membrapor, PFEIFFER VACUUM, Phoenix Contact, Rittal, Schneider Electric, Schroff, SCHURTER, Schurter, Siemens, Tachai Industrial, Tyco Electronics.

Широка лінійка сучасної електротехнічної продукції, що поставляється Компанією СЕА вітчизняним підприємствам, покриває основні потреби енергетичного сектора, електротехнічної та будівельної галузей.

Клеми

Різноманітність клем на DIN-рейку дозволяє проєктувальникам та інсталяторам реалізувати будь-які рішення, попри обмежений простір усередині монтажної шафи, короба або щита. Прохідні клеми, клеми із заземленням, клеми вибухобезпечні, клеми із вбудованими запобіжниками і плавкими вставками, клеми з розмикачем, клеми на малі, середні та великі струми, дво- і багаторівневі клеми, клеми зі світлодіодною індикацією — на нашому складі представлений повний спектр рішень для інженерів-електриків.

Ви також можете розраховувати на комплексну поставку "з одних рук" повних комплексних рішень. У цьому перевага роботи з таким великим і надійним дистриб'ютором електрообладнання, як Компанія СЕА.

Електромагнітні вимикачі та аксесуари

Велика добірка клем і клемних блоків, кабельних з'єднувачів і перехідників, роз'ємів і аксесуарів, установочних і контрольних кабелів та інших пристроїв і матеріалів буде корисна під час організації ефективної кабельної розводки.

Контактори та реле забезпечують штатну комутацію електричних ланцюгів  у нормальних режимах роботи:

  • контактори представлені однополюсними та двополюсними пристроями для постійного струму і триполюсними — для змінного;
  • поряд з промисловими реле різного призначення і релейними модулями ми забезпечуємо доставку виробів для їх установки / монтажу, пристроїв блискавкозахисту, акумуляторів, перетворювачів і адаптерів.

Портфель поставок Компанії СЕА також включає асортимент електромонтажних інструментів, корпусних виробів, — в т.ч. монтажні шафи, короби та щити різних стандартів, — і систем маркування, які дозволять створити сучасну структуровану кабельну систему (СКС) високого рівня.

Автоматичні вимикачі

Автоматичні вимикачі забезпечують багаторазове спрацьовування захисту від струмів короткого замикання і перевантажень, а також нормальний режим комутації ланцюгів. Деякі моделі автоматичних вимикачів мають додаткові функції, як, наприклад захист від перенапруги.

Пристрої захисного вимкнення (ПЗВ) надійно захищають людей і тварин від ураження електричним струмом при дотику до струмопровідних частин електроустановки під напругою, а також сприяють запобіганню пожеж внаслідок пошкодження ізоляції або обриву проводу. Ці пристрої розривають ланцюг у разі виникнення струму витоку, що перевищує встановлені норми. Фіксація витоку проводиться шляхом вимірювання диференціальним трансформатором струму векторної суми струмів фази й нейтралі або трьох фаз (в багатофазних ПЗВ).

У нашому каталозі є безліч моделей автоматичних вимикачів від різних виробників, а також такі рішення, як імпульсні розрядники з варисторами, захисні вимикачі з термоелектричними роз’єднувачами, і навіть клемні колодки з вбудованим захистом від перенапруги. Крім того, ми пропонуємо бездротові модулі та спеціальні пристрої, промислові джерела живлення і перетворювачі.

 

Компания СЭА больше 25 лет на рынке электроники!

Компанія СЕА поставляє широкий спектр електричних пристроїв, обладнання та аксесуарів для задач автоматизації електричних мереж, що дозволяє нашим партнерам розробляти та реалізовувати проєкти будь-якої складності.

Для отримання додаткової інформації та здійснення покупки електротехнічної продукції зв'яжіться з нами за телефоном +38 (044) 330 00 88, або пишіть на info@sea.com.ua.

Top