Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Технологічні матеріали для паяння

Компания СЭА поставляет разные вспомогательные материалы для пайки: медные плетенки (оплетки, косички), активатор для очистки от окислов и залуживания жал, защитную латексную маску и др.
Паяльные пасты представляют собой однородную массу, состоящую из смеси порошкообразного припоя и флюса. Паяльная паста предназначена для конвекционной пайки электронных компонентов на поверхность печатных плат.
Припой – это сплав двух или более металлов в определенной пропорции для обеспечения необходимой температуры плавления. Применяется при пайке и имеет температуру плавления ниже температуры плавления паяемых материалов.
Флюс предназначен для подготовки поверхностей компонентов и контактных площадок перед пайкой. В процессе пайки флюс обеспечивает растворение окислов и сульфидов, защиту от повторного окисления и снижение поверхностного натяжения припоя.

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором компанії Interflux (Бельгія) – одного з провідних світових виробників пайкових матеріалів: припоїв, припоїв ПОС, паяльних паст, флюсів та інших технологічних матеріалів.

Кредо компанії Interflux – розробка нових продуктів, максимально безпечних для людей та навколишнього середовища.

Компанія Interflux першою у світі почала виробляти флюси, що не вимагають відмивання. Високоякісні олов'яно-свинцеві та безсвинцеві припої виготовляються з металів першої плавки з гарантованим вмістом домішок. Вся продукція Interflux, призначена для безсвинцевого паяння, класифікується за стандартом IPC-J-STD-004 як абсолютно не містить галогени (хлор, бром, фтор), срібний припій. Це гарантує високу стабільність паяних сполук, перешкоджає появі солей та корозії.

Серед споживачів технологічних пайкових матеріалів Interflux такі відомі виробники як Siemens, Panasonic, Hewlett Packard, Flextronics, Hella, Miele, Ericsson та інші.

На всю продукцію Interflux надається сертифікат якості від виробника.

Отримати більш детальну інформацію про припої, паяльні пасти, флюси та про те, як купити технологічні матеріали для паяння в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top