Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Пінцети

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.


Пинцет 135мм, плоские концы
125.9 грн.
Пинцет с изогнутыми концами под 40*, 110мм, 15г
Немає на складі
2SA
Пинцет с острыми концами, 115мм, 16г
Немає на складі
Микропинцет с острыми концами, 108мм, 16г
Немає на складі

Пінцет – інструмент для маніпуляції невеликими предметами, які неможливо, незручно чи небажано (небезпечно) брати руками.

Пінцет використовується в багатьох областях: у медицині, косметології, філателії, при ручній роботі з багатьма речами (наприклад, годинник, друковані плати, електронні компоненти) і т.д.

Усю різноманітність моделей пінцетів можна розділити на дві групи:
Універсальні – відрізняються розміром, формою, матеріалом та мають практично однакову форму та розмір губок;
Спеціальні – відрізняються насамперед формою та розміром губок, оптимізованих для роботи з конкретним типом компонентів (мікросхем, резисторів, конденсаторів, напівпровідникових приладів тощо) або виконання певної операції (установка компонента, роботи з дротом, утримання компонента).
Довговічність роботи пінцету, як жодного іншого інструменту, в першу чергу залежить від його відповідності тим роботам, які ним виконуються, і тільки в другу – матеріалом, з якого він виготовлений, покриття або термообробка.

Компанія СЕА пропонує купити пінцети, ціна яких є конкурентною.

Отримати більш детальну інформацію про пінцети та про те, як купити пінцет у Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56, або e-mail: info@sea.com.ua.

Top