× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Друковані плати для світлодіодної продукції

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 18.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Плата STAR, L=19,9mm, H=1,6mm, для Edison(1LA5), Seoul(P4)
Ціна за запитом
На складі: 22 шт.
Плата (на 4 диодов), 50,0*50,0mm, для Edison(1LA5)
Ціна за запитом
На складі: 1 шт.
Плата STRIP (на 6 диодов), 160*25*2,0mm, для Edison(1LA5), Seoul(P4)
Ціна за запитом
На складі: 1 шт.
Плата STRIP (на 12 диодов), 300*40*1,6mm, для Edison(1LA5), Seoul(P4)
Ціна за запитом
На складі: 3 шт.
Плата (на 24 диодов), для Edison(1LA5), Seoul(P4)
Ціна за запитом
На складі: 1 шт.
PS-41V2_PBF
Друкована плата FR4 TG135 1.6mm 2L 1/1oz Surface: LF-HAL Solder Mask color: Green Legend Mark Color: White
код: УЯИШ.758723.075 в.2
СЕА Електронікс Україна, ТОВ
Ціна за запитом
Немає на складі

Плати для світлодіодів — багатофункціональний елемент освітлювального приладу. По-перше, плати служать механічною основою для кріплення світлодіодів.

Основний матеріал для світлодіодної плати — анодований алюміній. Текстолітові плати не підходять, оскільки не забезпечують необхідний тепловідвід. Теоретично, можна було б використовувати і мідь, але при порівнянні теплопровідності, мідь відчутно дорожче алюмінію. 

А при чому тут теплопровідність? А при тому, що, і це — по-друге, саме плата, на яку монтується SMD-світлодіод, забезпечує первинний тепловідвід.

При необхідності, плата може кріпитися на радіаторі для додаткового розсіювання теплової потужності. Важлива проблема у виробництві світлодіодних плат — забезпечення високої теплопровідності діелектричного шару. Як препреги в алюмінієвих платах використовуються як звичайна епоксидна склотканина FR-4, так і спеціальний полімер з керамічним наповнювачем, що забезпечує кращу теплопровідність.

По-третє, плата містить схему живлення освітлювального приладу, реалізовану за допомогою провідників з мідної фольги. Фольга відокремлена від основного металу оксидним ізоляційним шаром і може розташовуватися в один або кілька шарів. Діоди в схемі з'єднуються послідовно, паралельно або в послідовно-паралельні «матричні» схеми — в залежності від вибору розробника, необхідності дімірування і використання того чи іншого джерела живлення.

Світлодіодні плати виконуються у вигляді лінійок, квадратів, кіл, «зірочок» та інших форм. Компанія СЕА пропонує широкий вибір плат власного виробництва, при чому, як окремо, так і в зборі .

 

Отримати більш детальну інформацію про продукцію напрямку світлотехнічна продукція і про те, як придбати світлодіодну продукцію в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top