Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Ledlink Optics Inc

Ledlink Optics Inc. — експерт у галузі проектування та виготовлення оптики. Серед клієнтів Ledlink безліч відомих виробників світлодіодів з усього світу, зокрема корпорації Cree, Edison, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul.

Компанія була заснована у 2008 році зі штаб-квартирою у місті Тайбей (Тайвань). Виробничі потужності Ledlink Optics розташовані у Китаї, у міських округах Дунгуань (провінція Гуандун) та Янчжоу (Цзянсу), та нагороджені сертифікатами ISO 9001/14001.

Місія компанії Ledlink – безперервно покращувати продуктивність вторинної оптики своїм клієнтом за допомогою виробництва якісної твердотільної освітлювальної продукції. Широке розмаїття конструкції та упаковок пропонованих лінз, а також численні варіанти спрямованості та розмірів їх світлових променів дозволяють Ledlink Optics підібрати кожному клієнту максимально оптимальне рішення для впровадження в житловому, комерційному, вуличному або архітектурному освітленні.

Основні напрямки діяльності

  • проектування та моделювання рішень світлодіодного освітлення
  • проектування та оснащення матриць
  • виробництво
  • настроювані MCPCB (термальні, з металевим сердечником, друковані плати)
  • модульоване рішення з використанням лінз, радіаторів, MCPCB та аксесуарів для серій MR16, GU10, E27, PAR
  • виробництво виробів за власними проектами (ODM) та комплексного (збірного) обладнання (OEM) (за винятком джерел живлення та драйверів) - ці процеси включають проектування частин продукції, виготовлення, підбір додаткових комплектуючих для товарних серій MR16, GU10, E27, PAR

Компанія СЕА постачає оптику Ledlink Optics Inc. на територію України.

Нажаль, на даний момент продукція Ledlink Optics Inc не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top