Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Політика конфіденційності

1. Введення

Відвідуючи, реєструючись або надаючи інформацію для оформлення замовлення на веб-сайті www.sea.com.ua, Ви даєте свою згоду на використання Компанією СЕА наданої Вами інформації з метою ідентифікації Вас як користувача сайту www.sea.com.ua, а в окремих випадках, ідентифікації Вас як суб'єкта господарювання в розумінні визначень Господарського кодексу України для оформлення замовлень і можливих поставок з допомогою веб-сайту www.sea.com.ua і пов'язаних з такими замовленнями господарських, бухгалтерських, податкових правовідносин, а так само відправки Вам інформаційних розсилок Компанією СЕА.

Політика конфіденційності описує процес збору, зберігання, використання та поширення Вашої інформації при відвідуванні, а так само при наданні інформації, необхідної для оформлення замовлення або користування послугами веб-сайту www.sea.com.ua Компанії СЕА.

2. Збір інформації

Компанія СЕА може збирати кілька видів інформації:

  • контактна інформація для зворотного зв'язку (ПІБ, адреса, електронна пошта, контактний телефон та ін.);
  • персональні дані (найменування компанії, посада, ПІБ, адреса, діюча адресу електронної пошти, телефон та ін., а також дані анкетування);
  • дані про відвідуваність сайту (IP-адреса, браузер відвідувача).
а) Контактна інформація для зворотного зв'язку

Контактна інформація надається відвідувачем і / або суб'єктом господарювання при заповненні форм заявок або запитів на отримання Вами додаткової інформації про товари, умови поставки, розрахунків тощо, а так само про заходи, що проводяться Компанією СЕА, надання ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов'язаних з використанням веб-сайту www.sea.com.ua.

б) Персональні дані

Персональні дані, надані відвідувачем і / або суб'єктом господарювання, складаються із загальних даних про найменування компанії, від імені якої можливо будуть оформлятися замовлення на поставку товару, персональних даних про себе, співробітників, які зацікавлені в оформленні замовлень і можливих поставок з допомогою сайту www.sea. com.ua, чи гостях компанії, які так само зацікавлені в отриманні новинних розсилок, запрошень на заходи, які організовує Компанія СЕА.

в) Дані про відвідуваність сайту

Інформація про відвідуваність сайту включає в себе дані, отримані при відвідуванні Вами сайтів Компанії СЕА. Більшість відомостей неособистого характеру збирається за допомогою файлів Сookie або інших технологій аналізу. На веб-сторінках використовуються файли Сookie і інші технології, що дозволяють аналізувати дані і виконувати налаштування відповідно до уподобань користувачів. Подібні відомості збираються для статистики по використанню веб-сайту Компанії СЕА, їх продуктивності та ефективності. Файли Cookie є простими текстовими файлами маленького розміру і тому не можуть бути небезпечними для Вашого комп'ютера, оскільки не можуть ні містити вірус або іншу небезпечну програму, ні зайняти значне місце на диску.

Наш сайт не збирає автоматично адреси електронної пошти користувачів. Ми зберігаємо Вашу адресу електронної пошти тільки в тому випадку, якщо Ви її самі явно надали

3. Передача інформації для замовлення товару. Розсилки і право відмови від них

Компанія СЕА використовує Вашу адресу електронної пошти для передачі підготовленої Компанією СЕА інформації, пов'язаної з оформленням замовлення на поставку товару (рахунки фактури, видаткові накладні, договори тощо), а так само інформування про виставки, конференції та інші події, які Вас зацікавили, а також для новинних розсилок. Компанія СЕА залишає за собою право за допомогою відправки інформації на Вашу адресу електронної пошти, інформувати Вас також про інші виставки, конференції та інші події, які, за нашим припущенням, могли б Вас зацікавити, виходячи з аналізу наданих Вами даних про себе. При цьому, Компанія СЕА використовує Вашу адресу тільки для розсилки інформації про заходи, новини, щодо яких вона виступає організатором, співорганізатором або інформаційним партнером, і не буде розсилати Вам інформацію про інші заходи, а також про інші товари і послуги. Компанія СЕА ні при яких обставинах не надає Вашу адресу електронної пошти третім особам.

У разі, якщо Ви не бажаєте отримувати інформаційні розсилки та іншу інформацію, що надсилається Компанією СЕА, Ви можете відмовитися від неї шляхом видалення реєстраційних даних на захищеній паролем особистій сторінці (Особистий кабінет).

4. Використання і передача персональних даних

а) Ваші персональні дані, надані Вами для зворотного зв'язку, використовуються тільки для відповіді на Ваші запити і надсилання Вам тільки тих матеріалів, які Ви запросили. Ваші персональні дані, ні при яких обставинах, не будуть передані третім особам. Ваші персональні дані не будуть розміщені на сторінках з відкритим доступом.

б) Ваші контактні дані для зворотного зв'язку (ПІБ, адреса, телефон, адреса електронної пошти) ні в якому разі не будуть передані третім особам. Контактні, так і персональні дані, не будуть розміщені на сторінках з відкритим доступом. Ці дані доступні тільки на захищених паролем користувача сторінках і можуть бути змінені або видалені користувачем в будь-який час. Видалення особистих даних користувачем означає відмову від користування послугами Компанії СЕА.

5. Внесення змін або поправок до Політики конфіденційності

Компанія СЕА залишає за собою повне право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди Користувача. Всі пропозиції, або питання по Політиці конфіденційності слід повідомляти в розділ «Контакти».

6. Термін дії Політики конфіденційності

Дана Політика конфіденційності поширюється з моменту, коли під час використання веб-сайту www.sea.com.ua при передачі персональних даних Ви погоджуєтеся з умовами даної Політики конфіденційності, і діє до тих пір, поки на веб-сайті www.sea.com.ua зберігається будь-яка інформація про Вас, в тому числі і персональні дані.

Top