Комп`ютери та модулі, що вбудовуються

Комп'ютери та модулі, що вбудовуються, розроблені для застосування в обмеженому просторі та жорстких умовах експлуатації, де потрібні високонадійні рішення. Вони мають максимальну гнучкість при інтеграції в різні пристрої та системи. При компактних габаритах пристроїв забезпечена висока продуктивність за рахунок застосування різних типів процесорів. Розширюваність гарантується повним спектром комунікаційних інтерфейсів промислового призначення.

Комп'ютери, що вбудовуються, купити які ви можете в компанії СЕА, відрізняються невеликими габаритами, зниженим енергоспоживанням, великою кількістю і різноманітністю портів введення-виведення. Основним призначенням вбудованих комп'ютерів є застосування у складі пристроїв користувача, у яких виконують функції інтелектуального блоку управління, пристрою виведення графічної інформації, блоку збору інформації, що надходить від численних віддалених датчиків. Випускаються як у корпусованому виконанні (Вбудовані Box-PC), так і у вигляді різних одноплатних комп'ютерів: слотові одноплатні комп'ютери, промислові материнські плати, компактні одноплатні комп'ютери. Окремим видом є комп'ютери-на-модулі, які призначені для встановлення на платню-носій, а також RISC платформи.

 

Купити вбудований комп'ютер, дізнатися ціну та додаткову інформацію про обладнання для промислової автоматизації можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел.: +38 (044) 330 00 88, або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top