× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Важлива інформація

Шановні партнери, друзі!

Поширення коронавірусної інфекції COVID-19 спричинило перешкоди у здійсненні господарської діяльності підприємств. Ця ситуація вимагає щоденних заходів безпеки для підтримання здоров'я, а також для ведення діяльності у звичайному режимі.

Для безперебійного функціонування нашого підприємства були прийняті заходи щодо організації роботи всіх підрозділів. Усі служби, виробництво, офіс, склад і логістика працюють у штатному режимі.

Встановлено найвищі стандарти безпеки для наших співробітників, які незамінні в офісі та на виробництві. Дистанційний режим роботи частини спеціалістів дозволяє Вам, як зазвичай, зв'язуватися з контактними особами електронною поштою або за телефоном.

Ми знаходимося на постійному зв’язку з нашими партнерами та постачальниками і обов'язково оперативно проінформуємо Вас щодо усіх умов теперішніх та майбутніх поставок та їх змін. Проте, можливі деякі затримки доставки замовлень у зв'язку з введенням карантинних заходів на території України, посиленням прикордонного контролю і збільшенням часу поставки товару (матеріалів, обладнання, комплектуючих).

Якщо у Вас виникають будь-які питання, Ви можете звернутися до нас для уточнення термінів доставки товару та інших моментів у звичному порядку.

Ми завжди зробимо все можливе, щоб надати Вам якісні послуги від Компанії СЕА.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я!

Top