Людино-машинний інтерфейс

Компанія СЕА пропонує повний спектр інтелектуальних панелей управління, сенсорних панелей, промислових панельних комп'ютерів та моніторів для реалізації різноманітних людино-машинних інтерфейсів (HMI) для потреб промислової автоматизації та прикладних застосувань у громадських місцях. Серії пристроїв призначені для різних умов довкілля. Шляхом створення унікальних рішень на базі стандартних продуктів, системні інтегратори можуть забезпечити зручний та інтуїтивно зрозумілий машинний інтерфейс платформ, щоб задовольнити будь-які вимоги кінцевих користувачів.

Інженерні рішення призначені для взаємодії оператора, або обслуговуючого персоналу з керованими пристроями та механізмами. Людино-машинний інтерфейс включає панельні комп'ютери (корпусні і безкорпусні), промислові монітори, панелі оператора, сенсорні екрани і контролери.

 

Купити пристрої людино-машинного інтерфейсу, дізнатися ціну та додаткову інформацію щодо обладнання для промислової автоматизації, можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел.: +38 (044) 330 00 88, або зробити запит на E-mail: info@sea.com.ua.

Top