× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Acrich-модулі прямого живлення від мережі 220VAC

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 19.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!

Acrich: поява інноваційного продукту

У 2006 році, провідний корейський виробник світлодіодів Seoul Semiconductor, оголосив, що йому вдалося налагодити масове виробництво напівпровідникового джерела освітлення Acrich, який можна безпосередньо підключати до розеток змінного струму на 110 або 220 вольт за допомогою простої схеми, усуваючи необхідність перетворювача постійного струму.

Acrich

Товар почав поставлятися у трьох форматах; є дві плати зі стандартними роз'ємами, які містять два або чотири світлодіоди, а також двохсвітлодіодна плата без роз'ємів. Плати з двома та чотирма світлодіодами позначені як пристрої потужністю 4 Вт та 8 Вт відповідно.

Про запуск було оголошено одночасно у п'яти регіонах: Корея, США, Німеччина, Японія та Гонконг.

Оскільки звичайні світлодіодні продукти можуть працювати тільки з живленням постійного струму в розетках змінного струму, споживачі раніше не могли використовувати світлодіодні продукти з розетками для ламп змінного струму без використання перетворювача. "Цей останній технологічний прорив не був очікуваний у світлодіодній індустрії", - сказав Лі Юнг-Хун, генеральний директор Seoul Semiconductor. "Тепер, коли стало можливим масове виробництво напівпровідникового освітлення для розеток змінного струму, застосування світлодіодів більше не обмежується мобільними телефонами, комп'ютерами чи автомобілями, а може поширюватись і на загальне освітлення".

Основні характеристики Acrich

Acrich пропонує покращену енергоефективність у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами та перевершує люмінесцентні лампи з точки зору терміну служби, енергоспоживання та зручності. Термін служби Acrich складає 30 000 годин, порівняно з 1 000 годинами для ламп розжарювання, 3 000 години для галогенних ламп і 8 000 годин для люмінесцентних ламп. Завдяки використанню Acrich витрати на електроенергію значно скорочуються, обходячись споживачам на 75% дешевше, ніж лампи розжарювання, і на 40% менше, ніж звичайні люмінесцентні лампи. Крім того, Acrich також може допомогти зберегти здоров'я та висловити свою індивідуальність. Використовуючи різні довжини хвиль, Acrich можна використовувати для різних цілей: яскраве світло для навчання, тепле світло для зими, більш прохолодне світло для літа, нічник для сну і таке інше.

Acrich

Розробка Acrich стала можливою завдяки тому, що Seoul Semiconductor успішно розробила процес пакування напівпровідникового чипа, що працює з постійним струмом, який розробила Seoul Optodevice Co., Ltd. Seoul Optodevice має патент на цей чип, який вона розробила та вдосконалила. Технологія Acrich захищена більш як 100 патентними заявками.

Acrich: застосування

Світлодіоди Acrich – це екологічно чисте напівпровідникове джерело світла, яке можна безпосередньо підключити до джерела змінного струму без необхідності перетворювача постійного струму.

Характеристики терморегулювання Acrich перевершують інші рішення для потужних світлодіодів за рахунок використання сучасного SMD-дизайну та використання спеціального тепловипромінюючого матеріалу. Acrich є ідеальним джерелом світла для освітлення загального призначення.

Переваги Acrich LED:

  • Підключайтеся безпосередньо до мережі змінного струму
  • Енергозбереження
  • Тривалий термін служби
  • Спрощена специфікація
  • Невеликі розміри конструкції
  • Низький тепловий опір
  • Поверхневий монтаж
  • Не містить свинцю та відповідає вимогам RoHS

Acrich ідеально застосовується в архітектурному, точковому освітленні, декоративному та освітленні доріжок.

Компанія СЕА пропонує Acrich-модулі прямого живлення від мережі 220VAC зі складу у Києві. У каталозі СЕА представлені світлодіодні модулі ACRICH2.0, світлодіодні модулі ACRICH2,5, світлодіодні модулі ACRICH3.0 та світлодіодні модулі ACRICH4.0. Щоб дізнатись ціну Acrich модулів, отримати додаткову інформацію, купити Acrich модулі — звертайтесь до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити на електронну пошту:  info@sea.com.ua.

Top