× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Світлодіодні модулі ACRICH4.0

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 25.04.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Микросхема питания ICCH Acrich 4.0 Micro Driver
1008.51 грн від 1 шт.
На складі: 2 шт.
Микросхема питания ICCH Acrich 4.0 Nano Driver (for 10-16W LEDs)
116.21 грн від 1 шт.
Упаковка: 119 шт.
На складі: 10 шт.
Микросхема питания ICCH Acrich 4.0 Nano Driver (for 18-24W LEDs)
141.2 грн від 1 шт.
Упаковка: 119 шт.
На складі: 22 шт.

Seoul Semiconductor, світовий виробник світлотехнічних товарів, представляє модифіковану версію напівпровідникового джерела освітлення Acrich — Acrich 4. Ця серія має ефективність 75 лм/Вт при 3000K з індексом кольору 85.

ACRICH4.0

Компанія Seoul стверджує, що Acrich 4 пропонує кращу світловіддачу, ніж світлодіоди постійного струму (DC). Світловіддача Acrich 4 складає 75 лм/Вт і серія здатна замінити тепло-білі лампи розжарювання та компактні люмінесцентні джерела світла у багатьох споживчих та комерційних проєктах.

Згідно з Seoul Semiconductor, білі світлодіоди діляться на два основні ринки: продукти з високим індексом кольору (CRI) вище 85, що близько до природного світла, і продукти з нормальним індексом кольору від 70 до 80. Продукти з високим CRI часто будуть значно менш яскравими, ніж їх аналоги з нижчим CRI, але Seoul вирішив цю проблему.

ACRICH4.0

Пристрої Acrich 4 мають колірну температуру 3000K і ефективність 75 лм/Вт, а також забезпечують високий індекс передачі кольору 85. За словами компанії, це перший випадок, коли світлодіоди змінного струму досягли більшої світловіддачі, ніж зіставні світлодіоди постійного струму. «З масовим виробництвом серії Acriche 4 ми забезпечимо як високоякісні, так і звичайні джерела світла з винятковими характеристиками та нижчими цінами. Із серією Acrich 4 ми хочемо широко поширити ім'я «Acrich» як найкращого у світі світлодіодного бренду», – заявляє Seoul Semiconductor.

Переваги ACRICH4.0

Основною значною перевагою серії Acrich 4 є можливість вільно використовувати продукти Acrich від мережі змінного струму в діапазоні від 100 В до 230 В без додаткового перетворювача. Потрібний лише простий недорогий діодний міст.

Однак Acrich 4 відрізняється від інших продуктів Acrich (таких, як серії Acrich 2 та Acrich 3) тим, що використовує 50 В середньоквадратичного значення на корпус. Загальну напругу 110-220 В можна отримати, підключивши кілька пристроїв будь-яким способом.

"Незалежно від того, чи використовуються вони в лампах розжарювання або у світлових конструкціях з масивами світлодіодів, найбільш підходящий дизайн гарантується завдяки ступеню свободи розміщення та конфігурації Acrich 4", - говорить Seoul.

Компанія СЕА пропонує купити Acrich4.0 зі складу в Києві за демократичними цінами та швидкою доставкою. Щоб дізнатись ціну на світлодіодні модулі Acrich4.0, звертайтесь до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити на електронну пошту:  info@sea.com.ua

Top