× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Светодиодные модули ACRICH4.0

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 28.10.2021 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!

Світлодіодні модулі Acrich є одним з найбільших досягнень корпорації Seoul Semiconductor, предметом їх особливої гордості і результатом багаторічної праці розробників і багатомільйонних інвестицій.

У спрощеному вигляді модуль Acrich можна описати, як деяку сукупність світлодіодів на загальній платі, об'єднаних в схему з чіпами LED-драйверів, діодними мостами та іншої периферією, що забезпечує почергове включення груп світлодіодів згідно певного алгоритму в залежності від фази подається на модуль змінного струму. Принцип чимось схожий з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ), тільки «навиворіт». Переваги такого підходу - відпадає необхідність у зовнішніх AC / DC-конвертерах (джерелах живлення), спрощення монтажу освітлювальних приладів, здешевлення, підвищення надійності.

При уявній простоті, даний підхід реалізувати на практиці виявилося досить складно і треба було десятиліття напруженої праці команди інженерів Seoul Semiconductor, щоб від ідеї прийти до масового комерційного продукту.

Вперше принцип живлення світлодіодного модуля від мережі змінного струму був втілений в чинному прототипі LED-драйвера ще в 2004 році, коли дана розробка навіть удостоїлася нагороди від президента Південної Кореї (де розташована штаб-квартира корпорації Seoul Semiconductor) .Через три роки компанія вивела на ринок перші модулі Acrich, які пройшли сертифікацію TUV і почали застосовуватися в проєктах світлодіодного освітлення. У 2008 технологія Acrich була визнана однією з 10 найбільш інноваційних технологій в Південній Кореї. Спочатку технологія була націлена на ретрофіт традиційних ламп розжарювання і газорозрядних ламп, звідси пішли типові геометрія і типорозміри модулів. Хоча, по суті, застосування технології можливо на будь-якій геометрії.

У 2010 до команди розробників компанії приєднався Шуджі Накамура - легендарний японський розробник світлодіодних технологій, згодом отримав Нобелівську премію. У тому ж році уряд США вибрав технологію для тестування в рамках масштабного проєкту Zero Energy Building Research.

В 2012 компанія представила ринку 2-е покоління технології Acrich, яке відразу стало сенсацією ринку. Ще рік знадобився розробникам, щоб досягти вражаючої ефективності світлодіодних модулів 140 Лм / Вт.

І лише в 2014 році компанія довела розробки до логічного завершення, удосконаливши застосовувані в модулях світлодіоди Acrich MJT з багаторівневої структури світлодіодного кристала. Одночасно на ринок вийшло 3-е покоління модулів Acrich, адаптоване для застосування в «розумних» системах світлодіодного освітлення з бездротовим керуванням, підключенням до «хмарних» платформ та IoT.

Сьогодні компанія пропонує широку лінійку модулів ранжируваних за напругою мережі живлення змінного струму, потужності, схемою управління. З лінійки напруг 55, 100, 110, 120, 220 (230), 277 В змінного струму для нашої країни, очевидно, актуальні модулі, розраховані на 220 (230) В, але також можливі поставки модулів й інших номіналів в разі виробництва освітлювальної продукції на експорт в країни з іншими величинами напруги мереж.

За потужністю типові рішення Acrich2, які пропонує компанія, розраховані на номінальну потужність 4.5, 8.7, 10, 13, 17 Вт. Залежно від поставлених завдань технологія відкриває найширші можливості по кастомізації. Можлива поставка не тільки готових модулів, але окремо високовольтних світлодіодів Acrich MJT і LED-драйверів на мікрочіпі Acrich IC. По суті, як типові рішення, так і поставка компонентів відкривають перед розробниками і виробниками світлодіодних систем освітлення нічим необмежені можливості.

 

Отримати більш детальну інформацію про продукцію напрямку світлотехнічна продукція і про те, як придбати світлодіодну продукцію в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail:  info@sea.com.ua 

Top